Richard Radek

Konec kariéry
říj 19, 1997
28 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2021/2022

Zápasy
12
Góly
2
V základní sestavě
12
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
1 012
Hodnocení
6,32
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C říj 27, 2019 Trutnov V 2 - 1 92 0 0 0 6,9
  2. Fortuna Divize C říj 19, 2019 Horky nad Jizerou P 2 - 0 92 0 0 0 5,0
  3. Fortuna Divize C říj 13, 2019 Polaban Nymburk P 1 - 1 96 0 0 0 6,1
  4. Fortuna Divize C říj 5, 2019 Sparta Kutná Hora V 1 - 1 92 0 0 0 6,1
  5. Fortuna Divize C zář 29, 2019 Vysoké Mýto P 1 - 2 54 0 0 0 5,2
  6. Fortuna Divize C zář 22, 2019 Poříčany V 0 - 2 92 1 0 0 8,8
  7. Fortuna Divize C zář 15, 2019 Náchod V 1 - 1 92 0 0 0 6,1
  8. Fortuna Divize C zář 7, 2019 Ostrá V 2 - 4 92 0 0 0 7,0
  9. Fortuna Divize C zář 1, 2019 Dvůr Králové nad Labem P 2 - 2 91 1 0 0 7,3
  10. Fortuna Divize C srp 25, 2019 Benátky nad Jizerou P 2 - 1 92 0 1 0 4,8
2021/2022 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 012 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
12 12
V základní sestavě
12 12
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
1 012 1 012
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,32 6,32

Útok

Góly
2 0,18
Góly ze hry
2 0,18
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
17 1,51
Obdržené góly na hřišti
21 1,87
Rozdíl skóre na hřišti
−4 −0,36
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,27

Disciplína

Žluté karty
2 0,18
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2021/2022.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 63 % 76 % Hodnocení 52 % Vytíženost Disciplína 41 % Obrana 39 %

Sezóny

Ročníky
Čáslav 2021/2022 1221 012206,32
Fortuna Divize C 1221 012206,32
Čáslav 2020/2021 50418105,54
Fortuna Divize C 50418105,54
Čáslav 2019/2020 1421 247206,14
Fortuna Divize C 1421 247206,14
Čáslav 2018/2019 130361005,96
Fortuna Divize C 130361005,96
Čáslav 2017/2018 2221 004106,27
Fortuna Divize C 2221 004106,27
Čáslav 2016/2017 4062006,10
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení