Dres
7
říj 27, 1997
28 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 31, 2025

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
9
Góly
2
V základní sestavě
9
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
782
Hodnocení
6,51
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor srp 30, 2020 Sokol Třebeš V 1 - 4 94 2 0 0 9,1
  2. VOTROK Krajský přebor srp 23, 2020 Jiskra Hořice V 0 - 5 75 2 0 0 9,4
  3. VOTROK Krajský přebor srp 16, 2020 Libčany P 0 - 2 94 0 0 0 5,0
  4. VOTROK Krajský přebor bře 7, 2020 Jičín V 2 - 3 92 1 1 0 7,4
  5. VOTROK Krajský přebor lis 17, 2019 Černilov V 2 - 3 92 0 1 0 6,4
  6. VOTROK Krajský přebor lis 10, 2019 Jiskra Hořice V 2 - 1 95 0 0 0 6,8
  7. VOTROK Krajský přebor lis 2, 2019 Libčany P 1 - 1 91 1 0 0 7,3
  8. VOTROK Krajský přebor říj 27, 2019 Sokol Třebeš P 1 - 1 86 0 0 0 6,1
  9. VOTROK Krajský přebor říj 19, 2019 Vysoká nad Labem V 1 - 2 93 1 0 0 7,8
  10. VOTROK Krajský přebor říj 13, 2019 Slavia Hradec Králové V 6 - 0 92 2 0 0 10,0
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 782 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
782 782
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,51 6,51

Útok

Góly
2 0,23
Góly ze hry
2 0,23
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
16 1,84
Obdržené góly na hřišti
13 1,50
Rozdíl skóre na hřišti
3 0,35
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,35

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 68 % 80 % Hodnocení 81 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 57 %

Sezóny

Ročníky
Chlumec nad Cidlinou 2026/2027 92782006,51
Chlumec nad Cidlinou 2025/2026 30122 382416,44
Chlumec nad Cidlinou 2024/2025 74569106,77
Cidlina Nový Bydžov 2022/2023 30112 000506,28
Fortuna Divize C 30112 000506,28
Chlumec nad Cidlinou 2021/2022 85564007,35
Cidlina Nový Bydžov 2020/2021 911780007,94
Cidlina Nový Bydžov 2019/2020 16151 458407,69
VOTROK Krajský přebor 16151 458407,69
Cidlina Nový Bydžov 2017/2018 29152 437706,75
VOTROK Krajský přebor 29152 437706,75
Cidlina Nový Bydžov 2016/2017 23131 465306,96
VOTROK Krajský přebor 22131 406307,06
Cidlina Nový Bydžov 2015/2016 224661106,40
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení