Dres
7
říj 27, 1997
28 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 31, 2025

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
9
Góly
2
V základní sestavě
9
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
782
Hodnocení
6,51
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 14 Přepeře R 1 - 1 96 1 1 0 6,9
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 8 Hlinsko V 3 - 2 92 1 0 0 7,8
  3. STARMON Krajský přebor lis 18, 2025 Jičín V 0 - 1 96 0 1 0 6,7
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 15, 2025 Vysoké Mýto V 0 - 1 78 1 0 0 8,5
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 9, 2025 Brandýs nad Labem R 2 - 2 30 0 0 0 6,0
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 1, 2025 Dobrovice V 0 - 4 65 0 0 0 7,2
  7. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 26, 2025 Horní Ředice P 1 - 2 58 0 0 0 5,4
  8. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 19, 2025 Čáslav P 1 - 0 94 0 0 0 5,2
  9. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 12, 2025 Spartak Police nad Metují V 1 - 0 93 0 0 0 7,1
  10. STARMON Krajský přebor říj 5, 2025 Jaroměř P 0 - 3 27 0 0 0 5,8
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 782 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
782 782
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,51 6,51

Útok

Góly
2 0,23
Góly ze hry
2 0,23
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
16 1,84
Obdržené góly na hřišti
13 1,50
Rozdíl skóre na hřišti
3 0,35
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,35

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 68 % 80 % Hodnocení 81 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 57 %

Sezóny

Ročníky
Chlumec nad Cidlinou 2026/2027 92782006,51
Chlumec nad Cidlinou 2025/2026 30122 382416,44
Chlumec nad Cidlinou 2024/2025 74569106,77
Cidlina Nový Bydžov 2022/2023 30112 000506,28
Fortuna Divize C 30112 000506,28
Chlumec nad Cidlinou 2021/2022 85564007,35
Cidlina Nový Bydžov 2020/2021 911780007,94
Cidlina Nový Bydžov 2019/2020 16151 458407,69
VOTROK Krajský přebor 16151 458407,69
Cidlina Nový Bydžov 2017/2018 29152 437706,75
VOTROK Krajský přebor 29152 437706,75
Cidlina Nový Bydžov 2016/2017 23131 465306,96
VOTROK Krajský přebor 22131 406307,06
Cidlina Nový Bydžov 2015/2016 224661106,40
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení