Kováčik Tomáš

Bez angažmá
led 29, 1998
28 let
Země
SVKSlovensko

4. česká fotbalová liga – skupina C 2024/2025

Zápasy
28
Góly
1
V základní sestavě
13
Ze střídačky
15
Odehrané minuty
1 256
Hodnocení
6,44
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C čvn 14, 2025 Spartak Police nad Metují V 8 - 0 92 1 0 0 9,1
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C čvn 7, 2025 Slovan Hrádek nad Nisou 1910 V 0 - 4 19 0 0 0 6,1
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C kvě 31, 2025 Trutnov V 2 - 1 35 0 0 0 6,0
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C kvě 24, 2025 Dobrovice V 2 - 4 79 0 0 0 6,7
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C kvě 17, 2025 Chrudim V 4 - 0 46 0 0 0 6,6
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C kvě 10, 2025 Vysoké Mýto R 1 - 1 76 0 0 0 6,1
  7. 4. česká fotbalová liga – skupina C kvě 3, 2025 Přepeře V 2 - 1 73 0 0 0 7,0
  8. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 26, 2025 Benešov R 0 - 0 95 0 0 0 6,3
  9. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 19, 2025 Turnov V 2 - 0 35 0 0 0 6,4
  10. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 12, 2025 Cidlina Nový Bydžov V 1 - 3 63 0 0 0 6,7
2024/2025 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 256 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
28 28
V základní sestavě
13 13
Ze střídačky
15 15
Odehrané minuty
1 256 1 256
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,44 6,44

Útok

Góly
1 0,07
Góly ze hry
1 0,07
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
31 2,22
Obdržené góly na hřišti
9 0,64
Rozdíl skóre na hřišti
22 1,58
Zápasy bez obdrženého gólu
4 0,29

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2024/2025.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 71 % 84 % Hodnocení 61 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 83 %

Sezóny

Ročníky
Velké Hamry 2024/2025 2811 256006,44
Velké Hamry 2023/2024 2501 964306,44
Fortuna Divize C 2501 964306,44
Velké Hamry 2022/2023 2601 991306,25
Fortuna Divize C 2601 991306,25
Velké Hamry 2021/2022 2841 916206,48
Fortuna Divize C 2841 916206,48
Velké Hamry 2020/2021 71198006,47
Fortuna Divize C 71198006,47
Velké Hamry 2019/2020 132714106,42
Fortuna Divize C 132714106,42
Velké Hamry 2018/2019 2642 069406,15
Fortuna Divize C 2642 069406,15
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení