Dres
15
úno 15, 1998
28 let
Země
CZEČesko
V klubu od
říj 17, 2021

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
9
Góly
0
V základní sestavě
7
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
613
Hodnocení
6,31
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. AGRO CS 1. A třída srp 17, 2024 Bystřian Kunčice R 2 - 2 93 0 1 0 5,6
  2. AGRO CS 1. A třída srp 10, 2024 Trutnov "B" R 1 - 1 92 0 0 0 6,0
  3. 1. A třída čvn 8, 2024 Bystřian Kunčice P 2 - 0 93 0 0 0 5,0
  4. 1. A třída čvn 2, 2024 Sokol Železnice P 0 - 6 90 0 0 0 4,8
  5. 1. A třída kvě 18, 2024 Vysoká nad Labem P 0 - 1 92 0 0 0 5,2
  6. 1. A třída kvě 11, 2024 Nové Město nad Metují P 3 - 1 93 0 0 0 5,0
  7. 1. A třída kvě 8, 2024 Slavia Hradec Králové "B" P 0 - 2 91 0 0 0 5,0
  8. 1. A třída kvě 4, 2024 Nový Hradec Králové P 6 - 1 90 0 0 0 4,9
  9. 1. A třída kvě 1, 2024 Třebechovice pod Orebem P 1 - 0 45 0 0 0 5,8
  10. 1. A třída dub 27, 2024 Slovan Broumov P 1 - 3 92 0 0 0 5,0
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 613 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
613 613
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,31 6,31

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
15 2,20
Obdržené góly na hřišti
9 1,32
Rozdíl skóre na hřišti
6 0,88
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,44

Disciplína

Žluté karty
2 0,29
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 30 % 66 % Hodnocení 75 % Vytíženost Disciplína 18 % Obrana 73 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Stěžery 2026/2027 90613206,31
AGRO CS 6. liga 90613206,31
Sokol Stěžery 2025/2026 2602 015215,66
AGRO CS 1. A třída 2602 015215,66
Sokol Stěžery 2024/2025 2722 439806,03
AGRO CS 1. A třída 2722 439806,03
Sokol Stěžery 2023/2024 2412 061415,59
1. A třída 2412 061415,59
Sokol Stěžery 2022/2023 2311 834305,87
AM GNOL 1. A třída 2311 834305,87
Sokol Stěžery 2021/2022 2080006,35
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení