Dres
6
dub 7, 1998
28 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 3, 2024

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
7
Góly
0
V základní sestavě
4
Ze střídačky
3
Odehrané minuty
362
Hodnocení
5,53
Žluté karty
2
Červené karty
1

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída dub 13, 2019 Spartak Kobylice V 4 - 1 90 1 0 0 8,1
  2. AM GNOL 1. A třída dub 6, 2019 Sparta Úpice P 1 - 0 91 0 1 0 4,8
  3. AM GNOL 1. A třída bře 31, 2019 Slovan Broumov V 2 - 1 92 1 0 0 8,3
  4. AM GNOL 1. A třída bře 24, 2019 Týniště nad Orlicí P 1 - 0 98 0 0 0 5,2
  5. AM GNOL 1. A třída lis 17, 2018 Nový Hradec Králové V 1 - 6 90 0 1 0 6,7
  6. AM GNOL 1. A třída lis 11, 2018 Týniště nad Orlicí P 4 - 5 81 1 1 0 5,8
  7. AM GNOL 1. A třída lis 4, 2018 Náchod "B" P 4 - 0 90 0 0 0 4,9
  8. AM GNOL 1. A třída říj 20, 2018 Velké Poříčí P 6 - 0 76 0 0 0 5,0
  9. AM GNOL 1. A třída říj 14, 2018 Nové Město nad Metují P 2 - 3 93 0 0 0 5,3
  10. AM GNOL 1. A třída říj 6, 2018 Lokomotiva Hradec Králové P 3 - 1 90 0 0 0 5,0
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 362 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
4 4
Ze střídačky
3 3
Odehrané minuty
362 362
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,53 5,53

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
9 2,24
Obdržené góly na hřišti
10 2,49
Rozdíl skóre na hřišti
−1 −0,25
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
2 0,50
Červené karty
1 0,25

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 36 % 13 % Hodnocení 44 % Vytíženost Disciplína 10 % Obrana 24 %

Sezóny

Ročníky
Slavia Hradec Králové 2026/2027 70362215,53
Slavia Hradec Králové 2025/2026 2451 953506,78
Slavia Hradec Králové 2024/2025 2912 024305,61
Libčany 2023/2024 2672 378406,15
Libčany 2022/2023 2672 170106,46
Libčany 2021/2022 70633105,66
Roudnice 2021/2022 1341 060306,61
AM GNOL 1. A třída 1341 060306,61
Roudnice 2020/2021 25175009,20
Roudnice 2019/2020 1361 115107,00
AM GNOL 1. A třída 1361 115107,00
Roudnice 2018/2019 1431 218306,39
AM GNOL 1. A třída 1431 218306,39
Olympia Hradec Králové 1901 2018/2019 112934305,95
Kratonohy 2017/2018 3261 744206,23
Fortuna Divize C 151499106,06
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení