Dres
6
dub 7, 1998
28 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 3, 2024

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
7
Góly
0
V základní sestavě
4
Ze střídačky
3
Odehrané minuty
362
Hodnocení
5,53
Žluté karty
2
Červené karty
1

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída lis 25, 2017 Dobruška P 1 - 0 93 0 0 0 5,2
  2. AM GNOL 1. A třída lis 18, 2017 Trutnov "B" P 3 - 2 92 0 0 0 5,2
  3. AM GNOL 1. A třída lis 12, 2017 Roudnice P 1 - 1 46 0 0 0 6,0
  4. AM GNOL 1. A třída lis 5, 2017 Černilov P 2 - 1 57 0 0 0 5,2
  5. AM GNOL 1. A třída říj 21, 2017 Bystřian Kunčice V 1 - 3 90 1 0 0 8,0
  6. AM GNOL 1. A třída říj 14, 2017 Slovan Broumov P 3 - 3 47 1 0 0 7,4
  7. AM GNOL 1. A třída říj 7, 2017 Sobotka V 3 - 4 91 0 1 0 6,4
  8. AM GNOL 1. A třída říj 1, 2017 Nový Hradec Králové V 7 - 2 32 0 0 0 6,3
  9. AM GNOL 1. A třída zář 10, 2017 Náchod "B" P 4 - 2 90 1 0 0 6,0
  10. AM GNOL 1. A třída zář 2, 2017 Tatran Hostinné V 5 - 2 45 1 0 0 7,8
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 362 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
4 4
Ze střídačky
3 3
Odehrané minuty
362 362
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,53 5,53

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
9 2,24
Obdržené góly na hřišti
10 2,49
Rozdíl skóre na hřišti
−1 −0,25
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
2 0,50
Červené karty
1 0,25

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 36 % 13 % Hodnocení 44 % Vytíženost Disciplína 10 % Obrana 24 %

Sezóny

Ročníky
Slavia Hradec Králové 2026/2027 70362215,53
Slavia Hradec Králové 2025/2026 2451 953506,78
Slavia Hradec Králové 2024/2025 2912 024305,61
Libčany 2023/2024 2672 378406,15
Libčany 2022/2023 2672 170106,46
Libčany 2021/2022 70633105,66
Roudnice 2021/2022 1341 060306,61
AM GNOL 1. A třída 1341 060306,61
Roudnice 2020/2021 25175009,20
Roudnice 2019/2020 1361 115107,00
AM GNOL 1. A třída 1361 115107,00
Roudnice 2018/2019 1431 218306,39
AM GNOL 1. A třída 1431 218306,39
Olympia Hradec Králové 1901 2018/2019 112934305,95
Kratonohy 2017/2018 3261 744206,23
Fortuna Divize C 151499106,06
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení