Matoušek Martin

Konec kariéry
dub 1, 1998
28 let
Země
CZEČesko

AM GNOL 1. A třída 2020/2021

Zápasy
5
Góly
0
V základní sestavě
5
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
310
Hodnocení
6,72
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. A třída kvě 28, 2017 Třebechovice pod Orebem P 0 - 0 92 0 1 0 5,9
  2. JAKO 1. A třída kvě 21, 2017 Sobotka V 2 - 0 91 0 1 0 6,9
  3. JAKO 1. A třída kvě 13, 2017 Bystřian Kunčice P 5 - 2 90 0 0 0 5,0
  4. JAKO 1. A třída kvě 7, 2017 Černilov V 2 - 1 92 0 0 0 6,9
  5. JAKO 1. A třída dub 30, 2017 Vrchlabí P 6 - 1 90 0 0 0 4,9
  6. JAKO 1. A třída dub 23, 2017 Náchod "B" V 1 - 0 49 1 0 0 8,1
  7. JAKO 1. A třída dub 16, 2017 Roudnice P 2 - 0 91 0 0 0 5,0
  8. JAKO 1. A třída dub 9, 2017 Sokol Nepolisy V 3 - 1 91 1 0 0 8,0
  9. JAKO 1. A třída dub 2, 2017 Sokol Třebeš P 4 - 1 90 0 0 0 5,0
  10. JAKO 1. A třída bře 26, 2017 Trutnov "B" V 7 - 3 90 1 0 0 8,1
2020/2021 AM GNOL 1. A třída

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 310 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
5 5
V základní sestavě
5 5
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
310 310
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,72 6,72

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
9 2,61
Obdržené góly na hřišti
1 0,29
Rozdíl skóre na hřišti
8 2,32
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,87

Disciplína

Žluté karty
1 0,29
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AM GNOL 1. A třída 2020/2021.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 35 % 78 % Hodnocení 44 % Vytíženost Disciplína 20 % Obrana 90 %

Sezóny

Ročníky
Týniště nad Orlicí 2020/2021 50310106,72
Týniště nad Orlicí 2019/2020 1331 031206,40
AM GNOL 1. A třída 1331 031206,40
Týniště nad Orlicí 2018/2019 2031 587406,20
AM GNOL 1. A třída 2031 587406,20
Týniště nad Orlicí 2017/2018 1941 532306,40
AM GNOL 1. A třída 1941 532306,40
Týniště nad Orlicí 2016/2017 3062 660706,09
JAKO 1. A třída 3062 660706,09
Týniště nad Orlicí 2015/2016 2001 293105,79
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení