Berger Erik

Konec kariéry
čvn 1, 1998
28 let
Země
CZEČesko

JAKO 1. B třída - skupina B 2024/2025

Zápasy
4
Góly
0
V základní sestavě
4
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
304
Hodnocení
5,90
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. AM GNOL 1. A třída zář 11, 2022 Lázně Bělohrad P 0 - 5 45 0 0 0 5,1
  2. AM GNOL 1. A třída zář 4, 2022 Sokol Železnice P 2 - 0 92 0 1 0 4,6
  3. AM GNOL 1. A třída srp 27, 2022 Náchod "B" V 5 - 0 90 3 0 0 10,0
  4. AM GNOL 1. A třída srp 20, 2022 Sobotka V 2 - 3 89 1 1 0 7,4
  5. AM GNOL 1. A třída srp 13, 2022 Bystřian Kunčice V 12 - 2 ×4 90 4 1 0 10,0
  6. AM GNOL 1. A třída srp 7, 2022 Slovan Broumov P 3 - 1 92 0 1 0 4,7
  7. AM GNOL 1. A třída čvn 11, 2022 Týniště nad Orlicí P 4 - 0 64 0 0 0 5,1
  8. AM GNOL 1. A třída čvn 4, 2022 Náchod "B" P 1 - 2 92 0 0 0 5,2
  9. AM GNOL 1. A třída kvě 28, 2022 Roudnice P 4 - 1 90 0 0 0 5,0
  10. AM GNOL 1. A třída kvě 21, 2022 Třebechovice pod Orebem P 1 - 2 93 0 0 0 5,3
2024/2025 JAKO 1. B třída - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 304 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
4 4
V základní sestavě
4 4
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
304 304
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,90 5,90

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
12 3,55
Obdržené góly na hřišti
9 2,66
Rozdíl skóre na hřišti
3 0,89
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,30

Disciplína

Žluté karty
2 0,59
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina B 2024/2025.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 45 % 37 % Hodnocení 38 % Vytíženost Disciplína 4 % Obrana 35 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Provodov 2024/2025 40304205,90
Nové Město nad Metují 2022/2023 22161 448916,40
AM GNOL 1. A třída 22161 448916,40
Nové Město nad Metují 2021/2022 2772 127606,17
AM GNOL 1. A třída 2772 127606,17
Česká Skalice 2020/2021 61337305,73
Česká Skalice 2019/2020 1491 167816,75
AM GNOL 1. A třída 1491 167816,75
Česká Skalice 2018/2019 2632 2991415,90
AM GNOL 1. A třída 2632 2991415,90
Česká Skalice 2017/2018 2452 1141016,94
Náchod "B" 2016/2017 82509406,21
Náchod "B" 2015/2016 60213206,38
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení