Dres
10
čvn 27, 1998
28 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 1, 2022

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
8
Góly
2
V základní sestavě
8
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
696
Hodnocení
7,01
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor srp 10, 2019 Jiskra Hořice P 1 - 4 90 0 0 0 4,9
  2. VOTROK Krajský přebor čvn 15, 2019 Jiskra Hořice P 1 - 2 93 0 0 0 5,3
  3. VOTROK Krajský přebor čvn 11, 2019 Chlumec nad Cidlinou V 1 - 3 96 0 0 0 7,0
  4. VOTROK Krajský přebor čvn 1, 2019 Jaroměř P 1 - 1 95 0 0 0 6,1
  5. VOTROK Krajský přebor kvě 26, 2019 Spartak Rychnov nad Kněžnou V 1 - 1 93 0 0 0 6,1
  6. VOTROK Krajský přebor kvě 18, 2019 Lázně Bělohrad V 2 - 1 80 0 0 0 6,8
  7. VOTROK Krajský přebor kvě 11, 2019 Slavia Hradec Králové V 1 - 1 92 0 0 0 6,0
  8. VOTROK Krajský přebor kvě 8, 2019 Červený Kostelec V 0 - 1 14 0 0 0 6,1
  9. VOTROK Krajský přebor kvě 4, 2019 Libčany P 0 - 3 62 0 0 0 5,3
  10. VOTROK Krajský přebor dub 27, 2019 Kostelec nad Orlicí P 2 - 1 91 0 0 0 5,2
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 696 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
696 696
Kapitánem
0 0
Hodnocení
7,01 7,01

Útok

Góly
2 0,26
Góly ze hry
2 0,26
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
21 2,72
Obdržené góly na hřišti
7 0,91
Rozdíl skóre na hřišti
14 1,81
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,26

Disciplína

Žluté karty
1 0,13
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 80 % 94 % Hodnocení 86 % Vytíženost Disciplína 34 % Obrana 83 %

Sezóny

Ročníky
Lokomotiva Hradec Králové 2026/2027 82696107,01
AGRO CS 6. liga 82696107,01
Lokomotiva Hradec Králové 2025/2026 2311 891206,19
AGRO CS 1. A třída 2311 891206,19
Lokomotiva Hradec Králové 2024/2025 113828007,45
Lokomotiva Hradec Králové 2023/2024 2131 790006,50
Lokomotiva Hradec Králové 2022/2023 2531 965205,86
AM GNOL 1. A třída 2531 965205,86
Vysoká nad Labem 2021/2022 130693205,84
Vysoká nad Labem 2020/2021 72445206,29
Vysoká nad Labem 2019/2020 110467105,79
Vysoká nad Labem 2018/2019 2832 075106,27
Kratonohy "B" 2017/2018 131549106,15
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení