Resler Ondřej

SK Česká Skalice
Dres
11
čvc 13, 1998
28 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 30, 2014

5. liga 2026/2027

Zápasy
5
Góly
1
V základní sestavě
0
Ze střídačky
5
Odehrané minuty
88
Hodnocení
6,18
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor srp 11, 2024 Spartak Rychnov nad Kněžnou P 2 - 0 81 0 0 0 5,1
  2. VOTROK Krajský přebor čvn 15, 2024 Jičín R 3 - 3 14 0 0 0 6,4
  3. VOTROK Krajský přebor čvn 8, 2024 Libčany R 1 - 1 14 0 0 0 6,0
  4. VOTROK Krajský přebor čvn 2, 2024 Jaroměř V 2 - 0 11 0 0 0 6,1
  5. VOTROK Krajský přebor kvě 12, 2024 Lázně Bělohrad V 3 - 0 56 0 0 0 6,9
  6. VOTROK Krajský přebor kvě 5, 2024 Jiskra Hořice P 3 - 1 45 0 0 0 5,2
  7. VOTROK Krajský přebor dub 28, 2024 Dvůr Králové nad Labem V 2 - 0 65 0 0 0 6,6
  8. VOTROK Krajský přebor dub 21, 2024 Spartak Police nad Metují R 0 - 0 83 0 0 0 6,3
  9. VOTROK Krajský přebor dub 14, 2024 Červený Kostelec V 3 - 1 76 0 0 0 7,2
  10. VOTROK Krajský přebor dub 3, 2024 Solnice R 4 - 4 67 0 0 0 5,5
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 88 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
5 5
V základní sestavě
0 0
Ze střídačky
5 5
Odehrané minuty
88 88
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,18 6,18

Útok

Góly
1 1,02
Góly ze hry
1 1,02
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
3 3,07
Obdržené góly na hřišti
3 3,07
Rozdíl skóre na hřišti
0 0,00
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
1 1,02
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 93 % 65 % Hodnocení 25 % Vytíženost Disciplína 4 % Obrana 13 %

Sezóny

Ročníky
Česká Skalice 2026/2027 5188106,18
5. liga 5188106,18
Česká Skalice 2025/2026 2611 344006,35
AGRO CS 1. A třída 2611 344006,35
Česká Skalice 2024/2025 2611 236005,91
Česká Skalice 2023/2024 210800006,01
Česká Skalice 2022/2023 2811 456106,46
AM GNOL 1. A třída 2811 456106,46
Česká Skalice 2021/2022 212704106,46
Česká Skalice 2020/2021 4065005,97
Česká Skalice 2018/2019 2621 106206,04
AM GNOL 1. A třída 2621 106206,04
Česká Skalice 2017/2018 161341006,31
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení