Resler Ondřej

SK Česká Skalice
Dres
11
čvc 13, 1998
28 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 30, 2014

5. liga 2026/2027

Zápasy
5
Góly
1
V základní sestavě
0
Ze střídačky
5
Odehrané minuty
88
Hodnocení
6,18
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída kvě 14, 2023 Nový Hradec Králové V 3 - 3 55 0 0 0 6,4
  2. AM GNOL 1. A třída kvě 7, 2023 Lázně Bělohrad V 2 - 4 58 0 1 0 6,5
  3. AM GNOL 1. A třída dub 30, 2023 Sokol Železnice V 2 - 0 91 0 0 0 7,3
  4. AM GNOL 1. A třída dub 23, 2023 Náchod "B" V 0 - 3 65 0 0 0 7,2
  5. AM GNOL 1. A třída dub 16, 2023 Sobotka V 6 - 1 75 0 0 0 7,4
  6. AM GNOL 1. A třída dub 8, 2023 Bystřian Kunčice P 3 - 2 63 0 0 0 5,8
  7. AM GNOL 1. A třída dub 2, 2023 Slovan Broumov V 4 - 0 79 0 0 0 7,4
  8. AM GNOL 1. A třída bře 25, 2023 Miletín V 0 - 2 82 0 0 0 7,1
  9. AM GNOL 1. A třída bře 17, 2023 Sokol Stěžery V 0 - 4 51 0 0 0 6,9
  10. AM GNOL 1. A třída bře 12, 2023 Roudnice V 3 - 0 71 0 0 0 7,3
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 88 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
5 5
V základní sestavě
0 0
Ze střídačky
5 5
Odehrané minuty
88 88
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,18 6,18

Útok

Góly
1 1,02
Góly ze hry
1 1,02
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
3 3,07
Obdržené góly na hřišti
3 3,07
Rozdíl skóre na hřišti
0 0,00
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
1 1,02
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 93 % 65 % Hodnocení 25 % Vytíženost Disciplína 4 % Obrana 13 %

Sezóny

Ročníky
Česká Skalice 2026/2027 5188106,18
5. liga 5188106,18
Česká Skalice 2025/2026 2611 344006,35
AGRO CS 1. A třída 2611 344006,35
Česká Skalice 2024/2025 2611 236005,91
Česká Skalice 2023/2024 210800006,01
Česká Skalice 2022/2023 2811 456106,46
AM GNOL 1. A třída 2811 456106,46
Česká Skalice 2021/2022 212704106,46
Česká Skalice 2020/2021 4065005,97
Česká Skalice 2018/2019 2621 106206,04
AM GNOL 1. A třída 2621 106206,04
Česká Skalice 2017/2018 161341006,31
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení