Dres
5
čvc 17, 1998
28 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 25, 2021

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
5
Góly
0
V základní sestavě
5
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
445
Hodnocení
6,38
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 1. A třída kvě 7 Slavoj Skřivany P 2 - 0 93 0 0 0 5,0
  2. AGRO CS 1. A třída kvě 2 Slavia Hradec Králové "B" P 2 - 0 90 0 0 0 5,0
  3. AGRO CS 1. A třída dub 25 Cidlina Nový Bydžov "B" V 1 - 0 94 0 0 0 7,1
  4. AGRO CS 1. A třída dub 18 Nový Hradec Králové R 1 - 1 93 0 1 0 5,7
  5. AGRO CS 1. A třída dub 11 Sokol Třebeš "B" V 4 - 1 70 0 1 0 6,9
  6. AGRO CS 1. A třída dub 4 Černilov V 5 - 2 19 0 0 0 6,7
  7. AGRO CS 1. A třída bře 29 Kopidlno P 3 - 0 91 0 0 0 5,0
  8. AGRO CS 1. A třída bře 21 Sokol Stěžery V 4 - 3 92 0 0 0 6,8
  9. AGRO CS 1. A třída bře 7 Lokomotiva Hradec Králové V 2 - 0 100 0 1 0 6,9
  10. AGRO CS 1. A třída lis 15, 2025 Jiskra Hořice V 4 - 1 90 0 0 0 7,0
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 445 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
5 5
V základní sestavě
5 5
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
445 445
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,38 6,38

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
11 2,22
Obdržené góly na hřišti
7 1,42
Rozdíl skóre na hřišti
4 0,81
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,40

Disciplína

Žluté karty
1 0,20
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 31 % 71 % Hodnocení 61 % Vytíženost Disciplína 26 % Obrana 69 %

Sezóny

Ročníky
Bystřian Kunčice 2026/2027 50445106,38
AGRO CS 6. liga 50445106,38
Bystřian Kunčice 2025/2026 2502 226806,10
AGRO CS 1. A třída 2502 226806,10
Bystřian Kunčice 2024/2025 2702 444615,77
AGRO CS 1. A třída 2702 444615,77
Bystřian Kunčice 2023/2024 2512 137915,68
1. A třída 2512 137915,68
Bystřian Kunčice 2022/2023 2302 0481025,86
AM GNOL 1. A třída 2302 0481025,86
Bystřian Kunčice 2021/2022 2412 1871215,88
AM GNOL 1. A třída 2412 1871215,88
Olympia Hradec Králové 1901 2020/2021 3058005,80
Olympia Hradec Králové 1901 2019/2020 82365306,06
Olympia Hradec Králové 1901 2018/2019 2712 3341006,02
AM GNOL 1. A třída 2712 3341006,02
Kratonohy 2017/2018 2812 074406,33
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení