Obermajer Richard

SK Roudnice
Dres
10
srp 4, 1998
28 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 13, 2018

5. liga 2026/2027

Zápasy
4
Góly
0
V základní sestavě
3
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
276
Hodnocení
5,13
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. STARMON Krajský přebor lis 9, 2025 Jaroměř P 3 - 1 93 0 0 0 5,0
  2. STARMON Krajský přebor lis 2, 2025 Spartak Rychnov nad Kněžnou V 2 - 0 93 0 0 0 7,3
  3. STARMON Krajský přebor říj 26, 2025 Cidlina Nový Bydžov P 4 - 1 93 0 0 0 4,9
  4. STARMON Krajský přebor říj 19, 2025 Dvůr Králové nad Labem P 1 - 3 93 1 0 0 5,7
  5. STARMON Krajský přebor říj 11, 2025 Slavia Hradec Králové P 2 - 0 92 0 0 0 5,0
  6. STARMON Krajský přebor zář 28, 2025 Jičín V 0 - 1 93 0 0 0 7,1
  7. STARMON Krajský přebor zář 21, 2025 Vrchlabí P 4 - 0 72 0 0 0 5,0
  8. STARMON Krajský přebor zář 14, 2025 Červený Kostelec V 2 - 0 92 0 0 0 7,3
  9. STARMON Krajský přebor zář 7, 2025 Týniště nad Orlicí P 2 - 1 95 0 0 0 5,2
  10. STARMON Krajský přebor srp 31, 2025 Sokol Třebeš P 0 - 1 96 0 0 0 5,2
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 276 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
4 4
V základní sestavě
3 3
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
276 276
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,13 5,13

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
1 0,33
Obdržené góly na hřišti
15 4,89
Rozdíl skóre na hřišti
−14 −4,57
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 8 % 1 % Hodnocení 43 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 3 %

Sezóny

Ročníky
Roudnice 2026/2027 40276005,13
5. liga 40276005,13
Roudnice 2025/2026 2942 648106,13
Roudnice 2024/2025 2551 604206,63
AGRO CS 1. A třída 2551 604206,63
Roudnice 2023/2024 153904006,44
1. A třída 153904006,44
Roudnice 2022/2023 1551 086106,41
AM GNOL 1. A třída 1551 086106,41
Roudnice 2021/2022 41301106,53
Roudnice 2020/2021 10200
Roudnice 2019/2020 124824006,75
Roudnice 2018/2019 2101 146106,12
AM GNOL 1. A třída 2101 146106,12
Roudnice 2017/2018 40118006,15
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení