Obermajer Richard

SK Roudnice
Dres
10
srp 4, 1998
28 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 13, 2018

5. liga 2026/2027

Zápasy
4
Góly
0
V základní sestavě
3
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
276
Hodnocení
5,13
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 1. A třída zář 8, 2024 Třebechovice pod Orebem V 3 - 0 90 0 0 0 7,4
  2. AGRO CS 1. A třída zář 1, 2024 Vrchlabí P 2 - 0 94 0 1 0 4,6
  3. AGRO CS 1. A třída srp 25, 2024 Lázně Bělohrad P 1 - 2 58 0 0 0 5,7
  4. AGRO CS 1. A třída srp 17, 2024 Černilov V 2 - 4 19 0 0 0 6,1
  5. AGRO CS 1. A třída srp 11, 2024 Kopidlno V 1 - 0 8 0 0 0 –
  6. 1. A třída čvn 8, 2024 Miletín P 4 - 1 37 0 0 0 6,2
  7. 1. A třída čvn 2, 2024 Cidlina Nový Bydžov "B" V 6 - 1 16 1 0 0 7,2
  8. 1. A třída kvě 25, 2024 Kostelec nad Orlicí P 4 - 3 48 0 0 0 6,0
  9. 1. A třída dub 27, 2024 Třebechovice pod Orebem V 0 - 3 26 0 0 0 6,2
  10. 1. A třída dub 13, 2024 Nové Město nad Metují V 1 - 5 64 0 0 0 7,0
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 276 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
4 4
V základní sestavě
3 3
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
276 276
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,13 5,13

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
1 0,33
Obdržené góly na hřišti
15 4,89
Rozdíl skóre na hřišti
−14 −4,57
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 8 % 1 % Hodnocení 43 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 3 %

Sezóny

Ročníky
Roudnice 2026/2027 40276005,13
5. liga 40276005,13
Roudnice 2025/2026 2942 648106,13
Roudnice 2024/2025 2551 604206,63
AGRO CS 1. A třída 2551 604206,63
Roudnice 2023/2024 153904006,44
1. A třída 153904006,44
Roudnice 2022/2023 1551 086106,41
AM GNOL 1. A třída 1551 086106,41
Roudnice 2021/2022 41301106,53
Roudnice 2020/2021 10200
Roudnice 2019/2020 124824006,75
Roudnice 2018/2019 2101 146106,12
AM GNOL 1. A třída 2101 146106,12
Roudnice 2017/2018 40118006,15
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení