Panenka Marek

SK Česká Skalice
Dres
7
srp 23, 1998
28 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 3, 2026

5. liga 2026/2027

Zápasy
10
Góly
12
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
895
Hodnocení
7,27
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 1. A třída říj 6, 2024 Lázně Bělohrad P 0 - 2 94 0 0 0 5,0
  2. AGRO CS 1. A třída zář 28, 2024 Černilov P 5 - 3 90 1 0 0 5,8
  3. AGRO CS 1. A třída zář 22, 2024 Kopidlno P 2 - 3 47 1 0 0 6,8
  4. AGRO CS 1. A třída zář 8, 2024 Trutnov "B" P 0 - 2 90 0 0 0 5,0
  5. AGRO CS 1. A třída srp 31, 2024 Nový Hradec Králové P 5 - 0 66 0 0 0 5,0
  6. AGRO CS 1. A třída srp 24, 2024 Slavia Hradec Králové "B" V 2 - 3 96 1 0 0 7,9
  7. AGRO CS 1. A třída srp 18, 2024 Sokol Třebeš "B" P 1 - 2 39 1 0 0 7,0
  8. AGRO CS 1. A třída srp 11, 2024 Slovan Broumov R 1 - 1 70 1 0 0 7,3
  9. AM GNOL 1. A třída říj 31, 2021 Sokol Nepolisy V 8 - 0 72 1 0 0 8,4
  10. AM GNOL 1. A třída říj 28, 2021 Trutnov "B" P 2 - 2 92 0 0 0 5,9
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 895 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
895 895
Kapitánem
0 0
Hodnocení
7,27 7,27

Útok

Góly
12 1,21
Góly ze hry
12 1,21
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
20 2,01
Obdržené góly na hřišti
25 2,51
Rozdíl skóre na hřišti
−5 −0,50
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,20

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 85 % 97 % Hodnocení 95 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 20 %

Sezóny

Ročníky
Česká Skalice 2026/2027 1012895007,27
5. liga 1012895007,27
Velichovky 2025/2026 26202 307306,90
Velichovky 2024/2025 28122 171406,15
AGRO CS 1. A třída 28122 171406,15
Velichovky 2023/2024 26302 253207,78
Velichovky 2022/2023 21181 690207,24
Česká Skalice 2021/2022 113753106,75
Česká Skalice 2020/2021 30153006,60
Česká Skalice 2019/2020 1691 432207,12
AM GNOL 1. A třída 1691 432207,12
Česká Skalice 2018/2019 2091 666106,79
AM GNOL 1. A třída 2091 666106,79
Česká Skalice 2017/2018 22241 812207,98
Náchod "B" 2016/2017 30101005,70
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení