Panenka Marek

SK Česká Skalice
Dres
7
srp 23, 1998
28 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 3, 2026

5. liga 2026/2027

Zápasy
10
Góly
12
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
895
Hodnocení
7,27
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída čvn 2, 2019 Roudnice V 0 - 2 63 0 0 0 7,0
  2. AM GNOL 1. A třída kvě 26, 2019 Spartak Kobylice V 2 - 1 93 1 0 0 7,8
  3. AM GNOL 1. A třída kvě 18, 2019 Sparta Úpice V 3 - 5 75 0 0 0 7,0
  4. AM GNOL 1. A třída kvě 12, 2019 Slovan Broumov P 1 - 1 91 1 0 0 7,1
  5. AM GNOL 1. A třída kvě 8, 2019 Náchod "B" V 2 - 2 94 0 0 0 5,9
  6. AM GNOL 1. A třída kvě 5, 2019 Týniště nad Orlicí P 2 - 2 95 0 0 0 6,1
  7. AM GNOL 1. A třída dub 28, 2019 Bystřian Kunčice V 7 - 2 83 2 0 0 9,6
  8. AM GNOL 1. A třída dub 20, 2019 Nové Město nad Metují V 1 - 1 92 0 0 0 6,0
  9. AM GNOL 1. A třída dub 7, 2019 Trutnov "B" V 1 - 1 45 0 0 0 6,1
  10. AM GNOL 1. A třída bře 31, 2019 Olympia Hradec Králové 1901 V 4 - 3 96 1 0 0 7,8
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 895 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
895 895
Kapitánem
0 0
Hodnocení
7,27 7,27

Útok

Góly
12 1,21
Góly ze hry
12 1,21
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
20 2,01
Obdržené góly na hřišti
25 2,51
Rozdíl skóre na hřišti
−5 −0,50
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,20

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 85 % 97 % Hodnocení 95 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 20 %

Sezóny

Ročníky
Česká Skalice 2026/2027 1012895007,27
5. liga 1012895007,27
Velichovky 2025/2026 26202 307306,90
Velichovky 2024/2025 28122 171406,15
AGRO CS 1. A třída 28122 171406,15
Velichovky 2023/2024 26302 253207,78
Velichovky 2022/2023 21181 690207,24
Česká Skalice 2021/2022 113753106,75
Česká Skalice 2020/2021 30153006,60
Česká Skalice 2019/2020 1691 432207,12
AM GNOL 1. A třída 1691 432207,12
Česká Skalice 2018/2019 2091 666106,79
AM GNOL 1. A třída 2091 666106,79
Česká Skalice 2017/2018 22241 812207,98
Náchod "B" 2016/2017 30101005,70
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení