Panenka Marek

SK Česká Skalice
Dres
7
srp 23, 1998
28 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 3, 2026

5. liga 2026/2027

Zápasy
10
Góly
12
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
895
Hodnocení
7,27
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina B dub 19, 2023 Slavoj Předměřice nad Labem P 2 - 1 96 1 0 0 5,9
  2. JAKO 1. B třída - skupina B dub 16, 2023 Sokol Lípa nad Orlicí V 7 - 1 90 3 0 0 10,0
  3. JAKO 1. B třída - skupina B dub 8, 2023 Baník Vamberk V 0 - 3 92 1 0 0 8,4
  4. JAKO 1. B třída - skupina B bře 26, 2023 Sokol Javornice V 4 - 1 70 1 0 0 7,9
  5. JAKO 1. B třída - skupina B říj 15, 2022 Spartak Opočno P 2 - 0 27 0 0 0 5,9
  6. JAKO 1. B třída - skupina B říj 9, 2022 České Meziříčí V 7 - 3 92 0 1 0 6,7
  7. JAKO 1. B třída - skupina B říj 1, 2022 Sokol Malšovice V 1 - 4 61 2 0 0 9,7
  8. JAKO 1. B třída - skupina B zář 25, 2022 Lokomotiva Meziměstí V 6 - 0 72 1 0 0 8,3
  9. JAKO 1. B třída - skupina B zář 17, 2022 Sokol Malšova Lhota P 3 - 1 66 1 1 0 5,7
  10. JAKO 1. B třída - skupina B zář 11, 2022 Sokol Zdelov V 4 - 1 87 2 0 0 9,6
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 895 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
895 895
Kapitánem
0 0
Hodnocení
7,27 7,27

Útok

Góly
12 1,21
Góly ze hry
12 1,21
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
20 2,01
Obdržené góly na hřišti
25 2,51
Rozdíl skóre na hřišti
−5 −0,50
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,20

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 85 % 97 % Hodnocení 95 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 20 %

Sezóny

Ročníky
Česká Skalice 2026/2027 1012895007,27
5. liga 1012895007,27
Velichovky 2025/2026 26202 307306,90
Velichovky 2024/2025 28122 171406,15
AGRO CS 1. A třída 28122 171406,15
Velichovky 2023/2024 26302 253207,78
Velichovky 2022/2023 21181 690207,24
Česká Skalice 2021/2022 113753106,75
Česká Skalice 2020/2021 30153006,60
Česká Skalice 2019/2020 1691 432207,12
AM GNOL 1. A třída 1691 432207,12
Česká Skalice 2018/2019 2091 666106,79
AM GNOL 1. A třída 2091 666106,79
Česká Skalice 2017/2018 22241 812207,98
Náchod "B" 2016/2017 30101005,70
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení