Luštinec Petr

SK Sparta Úpice
Dres
7
zář 23, 1998
28 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 13, 2021

JAKO 1. B třída - skupina A 2025/2026

Zápasy
5
Góly
0
V základní sestavě
1
Ze střídačky
4
Odehrané minuty
185
Hodnocení
5,64
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 15, 2024 Sobotka P 4 - 1 90 0 0 0 5,0
  2. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 8, 2024 Chlumec nad Cidlinou "B" V 2 - 1 93 0 0 0 6,8
  3. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 1, 2024 Jiskra Kocbeře V 2 - 6 91 1 0 0 8,6
  4. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 25, 2024 Kopidlno P 1 - 8 91 0 0 0 4,8
  5. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 18, 2024 Spartak Kosičky P 8 - 1 92 0 0 0 4,8
  6. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 11, 2024 Nová Paka V 3 - 0 86 0 0 0 7,3
  7. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 5, 2024 Sokol Nepolisy V 2 - 5 92 1 1 0 7,7
  8. JAKO 1. B třída - skupina A dub 27, 2024 Slavoj Skřivany R 2 - 2 93 0 0 0 5,9
  9. JAKO 1. B třída - skupina A dub 21, 2024 Lázně Bělohrad "B" P 3 - 0 92 0 0 0 5,0
  10. JAKO 1. B třída - skupina A dub 13, 2024 Dolní Kalná R 2 - 2 91 0 0 0 5,9
2025/2026 JAKO 1. B třída - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 185 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
5 5
V základní sestavě
1 1
Ze střídačky
4 4
Odehrané minuty
185 185
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,64 5,64

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
3 1,46
Obdržené góly na hřišti
7 3,41
Rozdíl skóre na hřišti
−4 −1,95
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina A 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 14 % 15 % Hodnocení 31 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 13 %

Sezóny

Ročníky
Sparta Úpice 2025/2026 50185005,64
Sparta Úpice 2024/2025 5194006,70
Sparta Úpice 2023/2024 2652 244206,20
Sparta Úpice 2022/2023 25122 186206,71
Sparta Úpice 2021/2022 21121 857306,97
Sparta Úpice 2018/2019 2621 680306,00
AM GNOL 1. A třída 2621 680306,00
Sparta Úpice 2017/2018 27101 993306,51
AM GNOL 1. A třída 27101 993306,51
Start Ohnišov 2016/2017 81726005,06
Sparta Úpice 2016/2017 30115005,15
Sparta Úpice 2015/2016 2027006,10
1. A třída 2027006,10
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení