Dres
7
říj 10, 1998
28 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 7, 2020

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
8
Góly
1
V základní sestavě
7
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
529
Hodnocení
5,74
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. M GROUP CZ Krajský přebor říj 1, 2022 Sokol Třebeš P 2 - 1 92 0 0 0 5,2
  2. M GROUP CZ Krajský přebor zář 24, 2022 Chlumec nad Cidlinou P 1 - 2 93 0 0 0 5,2
  3. M GROUP CZ Krajský přebor zář 11, 2022 Spartak Rychnov nad Kněžnou P 3 - 0 91 0 0 0 5,0
  4. M GROUP CZ Krajský přebor zář 3, 2022 Červený Kostelec V 2 - 2 91 0 0 0 6,0
  5. M GROUP CZ Krajský přebor srp 27, 2022 Dobruška P 2 - 1 75 0 1 0 4,9
  6. M GROUP CZ Krajský přebor srp 20, 2022 Jaroměř P 2 - 7 65 0 0 0 5,0
  7. M GROUP CZ Krajský přebor srp 17, 2022 Slavia Hradec Králové P 0 - 5 72 0 1 0 4,6
  8. M GROUP CZ Krajský přebor srp 12, 2022 Jiskra Hořice P 3 - 1 90 0 0 0 5,0
  9. MIACOM Krajský přebor čvn 4, 2022 Jičín P 0 - 6 45 0 0 0 5,2
  10. MIACOM Krajský přebor kvě 29, 2022 Vrchlabí P 1 - 1 62 0 0 0 6,0
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 529 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
529 529
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,74 5,74

Útok

Góly
1 0,17
Góly ze hry
1 0,17
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
6 1,02
Obdržené góly na hřišti
15 2,55
Rozdíl skóre na hřišti
−9 −1,53
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,17

Disciplína

Žluté karty
2 0,34
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 49 % 24 % Hodnocení 69 % Vytíženost Disciplína 13 % Obrana 28 %

Sezóny

Ročníky
Kostelec nad Orlicí 2026/2027 81529205,74
AGRO CS 6. liga 81529205,74
Kostelec nad Orlicí 2025/2026 2751 884406,03
AGRO CS 1. A třída 2751 884406,03
Kostelec nad Orlicí 2024/2025 1841 017406,26
AGRO CS 1. A třída 1841 017406,26
Kostelec nad Orlicí 2023/2024 2561 472116,54
1. A třída 2561 472116,54
Kostelec nad Orlicí 2022/2023 2842 328505,24
Kostelec nad Orlicí 2021/2022 2912 034505,91
Kostelec nad Orlicí 2020/2021 71288005,96
Baník Vamberk 2019/2020 90609205,78
Baník Vamberk 2017/2018 2131 522615,71
Baník Vamberk 2016/2017 2051 342306,40
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení