Dres
7
říj 10, 1998
28 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 7, 2020

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
8
Góly
1
V základní sestavě
7
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
529
Hodnocení
5,74
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 1. A třída zář 13, 2025 Trutnov "B" P 1 - 3 69 0 0 0 5,1
  2. AGRO CS 1. A třída zář 7, 2025 Sokol Třebeš "B" P 0 - 2 61 0 0 0 5,1
  3. AGRO CS 1. A třída srp 31, 2025 Česká Skalice P 2 - 1 95 0 0 0 5,2
  4. AGRO CS 1. A třída srp 23, 2025 Lázně Bělohrad P 1 - 5 60 0 0 0 5,7
  5. AGRO CS 1. A třída srp 9, 2025 Slavia Hradec Králové "B" V 4 - 3 36 0 0 0 6,9
  6. AGRO CS 1. A třída čvn 21, 2025 Bystřian Kunčice R 2 - 2 84 1 0 0 7,4
  7. AGRO CS 1. A třída čvn 14, 2025 Trutnov "B" R 3 - 3 92 1 0 0 7,4
  8. AGRO CS 1. A třída čvn 8, 2025 Velichovky V 2 - 3 31 0 1 0 5,8
  9. AGRO CS 1. A třída kvě 31, 2025 Slavia Hradec Králové "B" P 0 - 4 45 0 0 0 5,5
  10. AGRO CS 1. A třída kvě 24, 2025 Sokol Třebeš "B" P 4 - 3 91 1 0 0 6,6
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 529 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
529 529
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,74 5,74

Útok

Góly
1 0,17
Góly ze hry
1 0,17
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
6 1,02
Obdržené góly na hřišti
15 2,55
Rozdíl skóre na hřišti
−9 −1,53
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,17

Disciplína

Žluté karty
2 0,34
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 49 % 24 % Hodnocení 69 % Vytíženost Disciplína 13 % Obrana 28 %

Sezóny

Ročníky
Kostelec nad Orlicí 2026/2027 81529205,74
AGRO CS 6. liga 81529205,74
Kostelec nad Orlicí 2025/2026 2751 884406,03
AGRO CS 1. A třída 2751 884406,03
Kostelec nad Orlicí 2024/2025 1841 017406,26
AGRO CS 1. A třída 1841 017406,26
Kostelec nad Orlicí 2023/2024 2561 472116,54
1. A třída 2561 472116,54
Kostelec nad Orlicí 2022/2023 2842 328505,24
Kostelec nad Orlicí 2021/2022 2912 034505,91
Kostelec nad Orlicí 2020/2021 71288005,96
Baník Vamberk 2019/2020 90609205,78
Baník Vamberk 2017/2018 2131 522615,71
Baník Vamberk 2016/2017 2051 342306,40
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení