Jančura Lukáš

FC Hlinsko
Dres
17
říj 23, 1998
27 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 12, 2023

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
7
Góly
3
V základní sestavě
6
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
554
Hodnocení
6,60
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C lis 10, 2019 Trutnov V 3 - 1 80 2 1 0 9,1
  2. Fortuna Divize C lis 2, 2019 Horky nad Jizerou V 2 - 2 90 0 0 0 6,0
  3. Fortuna Divize C říj 27, 2019 Polaban Nymburk V 2 - 0 91 0 0 0 7,3
  4. Fortuna Divize C říj 19, 2019 Sparta Kutná Hora P 2 - 1 92 0 1 0 4,8
  5. Fortuna Divize C říj 13, 2019 Vysoké Mýto P 1 - 2 93 1 0 0 6,2
  6. Fortuna Divize C říj 6, 2019 Poříčany P 4 - 1 92 0 0 0 5,0
  7. Fortuna Divize C zář 29, 2019 Náchod P 0 - 2 91 0 0 0 5,0
  8. Fortuna Divize C zář 21, 2019 Ostrá P 1 - 0 47 0 0 0 5,4
  9. Fortuna Divize C zář 8, 2019 Benátky nad Jizerou P 2 - 1 33 0 0 0 5,5
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 554 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
6 6
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
554 554
Kapitánem
6 6
Hodnocení
6,60 6,60

Útok

Góly
3 0,49
Góly ze hry
2 0,32
Góly z penalt
1 0,16

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
13 2,11
Obdržené góly na hřišti
9 1,46
Rozdíl skóre na hřišti
4 0,65
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,16

Disciplína

Žluté karty
1 0,16
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 79 % 83 % Hodnocení 59 % Vytíženost Disciplína 35 % Obrana 58 %

Sezóny

Ročníky
Hlinsko 2026/2027 73554106,60
Hlinsko 2025/2026 2241 566305,92
Hlinsko 2024/2025 2962 564106,17
Hlinsko 2023/2024 120763005,92
Fortuna Divize C 120763005,92
Chrudim 2022/2023 60508006,53
Fortuna Divize C 60508006,53
Hlinsko 2021/2022 1471 081206,61
Fortuna Divize C 1471 081206,61
Hlinsko 2020/2021 80594005,94
Fortuna Divize C 80594005,94
Hlinsko 2019/2020 113864206,06
Fortuna Divize C 113864206,06
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení