Jančura Lukáš

FC Hlinsko
Dres
17
říj 23, 1998
27 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 12, 2023

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
7
Góly
3
V základní sestavě
6
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
554
Hodnocení
6,60
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 25, 2025 Turnov V 7 - 1 85 1 0 0 7,8
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 19, 2025 Slovan Hrádek nad Nisou 1910 P 2 - 0 93 0 0 0 5,0
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 11, 2025 Chrudim P 1 - 2 93 0 0 0 5,2
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 4, 2025 Přepeře R 3 - 3 100 0 1 0 5,6
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 27, 2025 Vysoké Mýto P 1 - 2 29 0 1 0 5,7
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 20, 2025 Dobrovice P 3 - 1 51 0 0 0 5,6
  7. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 23, 2025 Kosmonosy P 2 - 1 14 0 0 0 5,5
  8. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 16, 2025 Svitavy V 3 - 0 79 1 0 0 8,5
  9. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 9, 2025 Chlumec nad Cidlinou V 4 - 2 90 0 1 0 6,3
  10. 4. česká fotbalová liga – skupina C čvn 14, 2025 Kosmonosy P 2 - 4 91 0 0 0 5,0
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 554 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
6 6
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
554 554
Kapitánem
6 6
Hodnocení
6,60 6,60

Útok

Góly
3 0,49
Góly ze hry
2 0,32
Góly z penalt
1 0,16

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
13 2,11
Obdržené góly na hřišti
9 1,46
Rozdíl skóre na hřišti
4 0,65
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,16

Disciplína

Žluté karty
1 0,16
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 79 % 83 % Hodnocení 59 % Vytíženost Disciplína 35 % Obrana 58 %

Sezóny

Ročníky
Hlinsko 2026/2027 73554106,60
Hlinsko 2025/2026 2241 566305,92
Hlinsko 2024/2025 2962 564106,17
Hlinsko 2023/2024 120763005,92
Fortuna Divize C 120763005,92
Chrudim 2022/2023 60508006,53
Fortuna Divize C 60508006,53
Hlinsko 2021/2022 1471 081206,61
Fortuna Divize C 1471 081206,61
Hlinsko 2020/2021 80594005,94
Fortuna Divize C 80594005,94
Hlinsko 2019/2020 113864206,06
Fortuna Divize C 113864206,06
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení