Jančura Lukáš

FC Hlinsko
Dres
17
říj 23, 1998
27 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 12, 2023

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
7
Góly
3
V základní sestavě
6
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
554
Hodnocení
6,60
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 29, 2024 Přepeře P 1 - 2 94 0 0 0 5,2
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 25, 2024 Turnov P 0 - 2 96 0 0 0 5,0
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 21, 2024 Benešov R 1 - 1 77 1 0 0 7,1
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 8, 2024 Cidlina Nový Bydžov P 3 - 2 93 0 0 0 5,3
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 1, 2024 Velké Hamry P 0 - 2 66 0 0 0 5,3
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 28, 2024 Slavia Hradec Králové P 3 - 2 93 0 1 0 4,8
  7. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 25, 2024 Brandýs nad Labem P 0 - 1 94 0 0 0 5,2
  8. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 11, 2024 Horní Ředice V 2 - 0 94 0 0 0 7,3
  9. Fortuna Divize C čvn 15, 2024 Spoje Praha R 2 - 2 62 0 0 0 6,1
  10. Fortuna Divize C čvn 9, 2024 Kosmonosy V 4 - 1 36 0 0 0 6,2
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 554 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
6 6
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
554 554
Kapitánem
6 6
Hodnocení
6,60 6,60

Útok

Góly
3 0,49
Góly ze hry
2 0,32
Góly z penalt
1 0,16

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
13 2,11
Obdržené góly na hřišti
9 1,46
Rozdíl skóre na hřišti
4 0,65
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,16

Disciplína

Žluté karty
1 0,16
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 79 % 83 % Hodnocení 59 % Vytíženost Disciplína 35 % Obrana 58 %

Sezóny

Ročníky
Hlinsko 2026/2027 73554106,60
Hlinsko 2025/2026 2241 566305,92
Hlinsko 2024/2025 2962 564106,17
Hlinsko 2023/2024 120763005,92
Fortuna Divize C 120763005,92
Chrudim 2022/2023 60508006,53
Fortuna Divize C 60508006,53
Hlinsko 2021/2022 1471 081206,61
Fortuna Divize C 1471 081206,61
Hlinsko 2020/2021 80594005,94
Fortuna Divize C 80594005,94
Hlinsko 2019/2020 113864206,06
Fortuna Divize C 113864206,06
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení