Dres
16
lis 7, 1998
27 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 28, 2022

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
5
Góly
2
V základní sestavě
4
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
416
Hodnocení
5,76
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída zář 5, 2021 Sokol Nepolisy V 0 - 5 78 1 0 0 8,4
  2. AM GNOL 1. A třída srp 29, 2021 Sobotka V 5 - 1 80 1 0 0 8,0
  3. AM GNOL 1. A třída srp 22, 2021 Týniště nad Orlicí V 0 - 5 19 0 0 0 6,2
  4. AM GNOL 1. A třída srp 14, 2021 Bystřian Kunčice V 1 - 4 90 0 1 0 6,7
  5. AM GNOL 1. A třída srp 8, 2021 Nové Město nad Metují V 3 - 0 18 0 0 0 6,1
  6. AM GNOL 1. A třída říj 11, 2020 Náchod "B" V 6 - 1 33 1 0 0 7,5
  7. AM GNOL 1. A třída zář 19, 2020 Sobotka V 3 - 4 74 0 0 0 6,9
  8. AM GNOL 1. A třída zář 13, 2020 Slovan Broumov V 7 - 0 65 0 0 0 7,2
  9. AM GNOL 1. A třída zář 6, 2020 Lokomotiva Hradec Králové P 2 - 2 46 0 0 0 6,4
  10. AM GNOL 1. A třída srp 30, 2020 Roudnice V 1 - 2 26 0 0 0 6,1
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 416 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
5 5
V základní sestavě
4 4
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
416 416
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,76 5,76

Útok

Góly
2 0,43
Góly ze hry
2 0,43
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
4 0,87
Obdržené góly na hřišti
13 2,81
Rozdíl skóre na hřišti
−9 −1,95
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
2 0,43
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 54 % 26 % Hodnocení 58 % Vytíženost Disciplína 10 % Obrana 23 %

Sezóny

Ročníky
Kostelec nad Orlicí 2026/2027 52416205,76
AGRO CS 6. liga 52416205,76
Kostelec nad Orlicí 2025/2026 2612 101705,78
AGRO CS 1. A třída 2612 101705,78
Kostelec nad Orlicí 2024/2025 2301 901606,10
AGRO CS 1. A třída 2301 901606,10
Kostelec nad Orlicí 2023/2024 2411 951406,43
1. A třída 2411 951406,43
Kostelec nad Orlicí 2022/2023 110904305,33
Solnice 2021/2022 2651 698506,93
AM GNOL 1. A třída 2651 698506,93
Solnice 2020/2021 61339006,55
Kostelec nad Orlicí 2019/2020 1501 265605,84
Kostelec nad Orlicí 2018/2019 2902 327506,26
Kostelec nad Orlicí 2017/2018 1511 274206,29
Kratonohy 2017/2018 1511 127606,23
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení