Dres
16
lis 7, 1998
27 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 28, 2022

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
5
Góly
2
V základní sestavě
4
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
416
Hodnocení
5,76
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 1. A třída zář 1, 2024 Lázně Bělohrad P 2 - 1 93 0 1 0 4,8
  2. AGRO CS 1. A třída srp 24, 2024 Černilov P 3 - 5 94 0 0 0 5,0
  3. AGRO CS 1. A třída srp 18, 2024 Kopidlno P 6 - 2 64 0 0 0 5,1
  4. AGRO CS 1. A třída srp 10, 2024 Bystřian Kunčice V 5 - 0 73 0 0 0 7,3
  5. 1. A třída čvn 8, 2024 Nový Hradec Králové V 4 - 2 93 0 0 0 6,9
  6. 1. A třída čvn 2, 2024 Slovan Broumov V 1 - 2 94 0 0 0 6,9
  7. 1. A třída kvě 25, 2024 Roudnice V 4 - 3 93 1 0 0 8,3
  8. 1. A třída kvě 18, 2024 Trutnov "B" V 1 - 6 91 0 0 0 7,2
  9. 1. A třída kvě 11, 2024 Vrchlabí V 4 - 2 96 0 0 0 7,1
  10. 1. A třída kvě 5, 2024 Sokol Třebeš "B" R 1 - 1 96 0 0 0 6,0
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 416 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
5 5
V základní sestavě
4 4
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
416 416
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,76 5,76

Útok

Góly
2 0,43
Góly ze hry
2 0,43
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
4 0,87
Obdržené góly na hřišti
13 2,81
Rozdíl skóre na hřišti
−9 −1,95
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
2 0,43
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 54 % 26 % Hodnocení 58 % Vytíženost Disciplína 10 % Obrana 23 %

Sezóny

Ročníky
Kostelec nad Orlicí 2026/2027 52416205,76
AGRO CS 6. liga 52416205,76
Kostelec nad Orlicí 2025/2026 2612 101705,78
AGRO CS 1. A třída 2612 101705,78
Kostelec nad Orlicí 2024/2025 2301 901606,10
AGRO CS 1. A třída 2301 901606,10
Kostelec nad Orlicí 2023/2024 2411 951406,43
1. A třída 2411 951406,43
Kostelec nad Orlicí 2022/2023 110904305,33
Solnice 2021/2022 2651 698506,93
AM GNOL 1. A třída 2651 698506,93
Solnice 2020/2021 61339006,55
Kostelec nad Orlicí 2019/2020 1501 265605,84
Kostelec nad Orlicí 2018/2019 2902 327506,26
Kostelec nad Orlicí 2017/2018 1511 274206,29
Kratonohy 2017/2018 1511 127606,23
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení