Tomčík Milan

MFK Trutnov
Dres
9
lis 19, 1998
27 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 21, 2026

JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027

Zápasy
8
Góly
4
V základní sestavě
8
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
685
Hodnocení
6,66
Žluté karty
3
Červené karty
1

Zápasy

  1. JAKO 1. A třída kvě 6, 2017 Tatran Hostinné V 2 - 4 86 1 0 0 8,0
  2. JAKO 1. A třída dub 30, 2017 Týniště nad Orlicí V 6 - 1 54 2 0 0 9,4
  3. JAKO 1. A třída dub 23, 2017 Nový Hradec Králové V 0 - 2 90 0 0 0 7,3
  4. JAKO 1. A třída dub 16, 2017 Třebechovice pod Orebem V 6 - 1 21 0 0 0 6,4
  5. JAKO 1. A třída dub 2, 2017 Bystřian Kunčice V 2 - 0 90 1 1 0 8,4
  6. JAKO 1. A třída bře 19, 2017 Sokol Bílá Třemešná V 6 - 2 40 0 0 0 6,9
  7. JAKO 1. A třída bře 12, 2017 Náchod "B" V 6 - 0 90 1 1 0 8,1
  8. JAKO 1. A třída lis 6, 2016 Sokol Třebeš V 4 - 1 91 1 0 0 8,1
  9. JAKO 1. A třída říj 23, 2016 Lokomotiva Hradec Králové V 4 - 0 90 1 0 0 8,4
  10. JAKO 1. A třída říj 15, 2016 Sparta Úpice V 1 - 2 90 1 1 0 7,3
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 685 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
685 685
Kapitánem
1 1
Hodnocení
6,66 6,66

Útok

Góly
4 0,53
Góly ze hry
3 0,39
Góly z penalt
1 0,13

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
18 2,36
Obdržené góly na hřišti
10 1,31
Rozdíl skóre na hřišti
8 1,05
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,26

Disciplína

Žluté karty
3 0,39
Červené karty
1 0,13

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 73 % 86 % Hodnocení 81 % Vytíženost Disciplína 15 % Obrana 74 %

Sezóny

Ročníky
Trutnov "B" 2026/2027 84685316,66
Vrchlabí 2023/2024 2301 992605,77
1. A třída 2301 992605,77
Vrchlabí 2022/2023 1931 694415,26
Vrchlabí 2021/2022 1631 356406,04
Vrchlabí 2020/2021 20137105,55
Trutnov 2019/2020 50246105,98
Fortuna Divize C 40212106,05
Vrchlabí 2018/2019 3753 0801006,24
Vrchlabí 2017/2018 29142 6391106,34
VOTROK Krajský přebor 29142 6391106,34
Vrchlabí 2016/2017 23171 745607,65
JAKO 1. A třída 23171 745607,65
Vrchlabí 2015/2016 133526406,00
1. A třída 133526406,00
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení