Havlena Jan

FK Náchod
Výška
178 cm
Dres
9
pro 9, 1998
27 let
Preferovaná noha
Pravá
Země
CZEČesko
V klubu od
zář 22, 2022

5. liga 2026/2027

Zápasy
10
Góly
12
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
800
Hodnocení
8,27
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C kvě 14, 2023 Turnov R 1 - 1 99 0 0 0 6,0
  2. Fortuna Divize C dub 29, 2023 Ústí nad Orlicí P 2 - 1 94 0 0 0 5,2
  3. Fortuna Divize C dub 22, 2023 Hlinsko V 2 - 0 92 0 0 0 7,3
  4. Fortuna Divize C dub 16, 2023 Dvůr Králové nad Labem V 0 - 2 94 0 0 0 7,3
  5. Fortuna Divize C dub 8, 2023 Cidlina Nový Bydžov P 1 - 4 92 0 0 0 5,0
  6. Fortuna Divize C dub 5, 2023 Brandýs nad Labem R 0 - 0 96 0 0 0 6,3
  7. Fortuna Divize C dub 1, 2023 Letohrad P 1 - 0 77 0 0 0 6,0
  8. Fortuna Divize C bře 25, 2023 Čáslav R 2 - 2 71 0 0 0 6,0
  9. Fortuna Divize C bře 18, 2023 Trutnov R 1 - 1 16 0 0 0 6,0
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 800 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
800 800
Kapitánem
2 2
Hodnocení
8,27 8,27

Útok

Góly
12 1,35
Góly ze hry
10 1,13
Góly z penalt
2 0,23

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
36 4,05
Obdržené góly na hřišti
9 1,01
Rozdíl skóre na hřišti
27 3,04
Zápasy bez obdrženého gólu
5 0,56

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 97 % 100 % Hodnocení 83 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 72 %

Sezóny

Ročníky
Náchod 2026/2027 1012800008,27
5. liga 1012800008,27
Náchod 2025/2026 26132 092006,25
Náchod 2024/2025 27182 487107,28
VOTROK Krajský přebor 27182 487107,28
Náchod 2023/2024 28162 466207,15
VOTROK Krajský přebor 28162 466207,15
Náchod 2022/2023 1301 085105,80
Fortuna Divize C 1301 085105,80
Chlumec nad Cidlinou 2021/2022 52371006,82
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení