Havlena Jan

FK Náchod
Výška
178 cm
Dres
9
pro 9, 1998
27 let
Preferovaná noha
Pravá
Země
CZEČesko
V klubu od
zář 22, 2022

5. liga 2026/2027

Zápasy
10
Góly
12
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
800
Hodnocení
8,27
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. VOTROK Krajský přebor lis 24, 2024 Sokol Třebeš P 3 - 1 95 0 1 0 4,6
  2. VOTROK Krajský přebor lis 16, 2024 Chlumec nad Cidlinou R 0 - 0 96 0 0 0 6,3
  3. VOTROK Krajský přebor lis 9, 2024 Vysoká nad Labem P 0 - 1 97 0 0 0 5,2
  4. VOTROK Krajský přebor říj 26, 2024 Libčany V 0 - 2 88 0 0 0 7,3
  5. VOTROK Krajský přebor říj 19, 2024 Jiskra Hořice V 8 - 0 88 1 0 0 8,5
  6. VOTROK Krajský přebor říj 13, 2024 Spartak Rychnov nad Kněžnou R 4 - 4 94 2 0 0 7,8
  7. VOTROK Krajský přebor říj 5, 2024 Dobruška P 0 - 2 94 0 0 0 5,0
  8. VOTROK Krajský přebor zář 29, 2024 Jaroměř P 3 - 1 93 1 0 0 6,0
  9. VOTROK Krajský přebor zář 21, 2024 Sokol Železnice V 3 - 1 97 1 0 0 8,0
  10. VOTROK Krajský přebor zář 1, 2024 Česká Skalice R 2 - 2 96 1 0 0 7,1
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 800 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
800 800
Kapitánem
2 2
Hodnocení
8,27 8,27

Útok

Góly
12 1,35
Góly ze hry
10 1,13
Góly z penalt
2 0,23

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
36 4,05
Obdržené góly na hřišti
9 1,01
Rozdíl skóre na hřišti
27 3,04
Zápasy bez obdrženého gólu
5 0,56

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 97 % 100 % Hodnocení 83 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 72 %

Sezóny

Ročníky
Náchod 2026/2027 1012800008,27
5. liga 1012800008,27
Náchod 2025/2026 26132 092006,25
Náchod 2024/2025 27182 487107,28
VOTROK Krajský přebor 27182 487107,28
Náchod 2023/2024 28162 466207,15
VOTROK Krajský přebor 28162 466207,15
Náchod 2022/2023 1301 085105,80
Fortuna Divize C 1301 085105,80
Chlumec nad Cidlinou 2021/2022 52371006,82
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení