Bareš Daniel

Konec kariéry
pro 22, 1998
27 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2021/2022

Zápasy
15
Góly
5
V základní sestavě
6
Ze střídačky
9
Odehrané minuty
667
Hodnocení
6,62
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C zář 6, 2020 Hlinsko V 0 - 2 68 0 0 0 7,2
  2. Fortuna Divize C srp 30, 2020 Vysoké Mýto V 2 - 1 92 1 0 0 8,3
  3. Fortuna Divize C srp 22, 2020 Velké Hamry V 2 - 2 93 1 1 0 6,6
  4. Fortuna Divize C bře 7, 2020 Velké Hamry V 2 - 0 83 0 0 0 7,3
  5. Fortuna Divize C lis 16, 2019 Poříčany V 0 - 1 92 0 0 0 7,1
  6. Fortuna Divize C lis 9, 2019 Čáslav V 3 - 1 90 0 1 0 6,6
  7. Fortuna Divize C lis 2, 2019 Náchod P 3 - 1 94 0 1 0 4,7
  8. Fortuna Divize C říj 26, 2019 Letohrad V 1 - 1 92 1 0 0 7,3
  9. Fortuna Divize C říj 19, 2019 Ostrá P 1 - 0 91 0 0 0 5,2
  10. Fortuna Divize C říj 12, 2019 Trutnov V 6 - 0 90 0 0 0 7,5
2021/2022 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 667 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
15 15
V základní sestavě
6 6
Ze střídačky
9 9
Odehrané minuty
667 667
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,62 6,62

Útok

Góly
5 0,67
Góly ze hry
5 0,67
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
17 2,29
Obdržené góly na hřišti
12 1,62
Rozdíl skóre na hřišti
5 0,67
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,27

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2021/2022.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 89 % 92 % Hodnocení 40 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 54 %

Sezóny

Ročníky
Sparta Kolín 2021/2022 155667006,62
Fortuna Divize C 155667006,62
Sparta Kolín 2020/2021 86487207,56
Fortuna Divize C 86487207,56
Kolín 2019/2020 122768206,47
Fortuna Divize C 122768206,47
Kolín 2018/2019 144835406,49
Fortuna Divize C 144835406,49
Chlumec nad Cidlinou 2015/2016 154874006,14
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení