Gajdasz Mário

Konec kariéry
pro 30, 1998
27 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2021/2022

Zápasy
18
Góly
0
V základní sestavě
5
Ze střídačky
13
Odehrané minuty
790
Hodnocení
5,79
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C zář 28, 2021 Sparta Kolín P 0 - 3 42 0 0 0 5,8
  2. Fortuna Divize C zář 25, 2021 Hlinsko V 3 - 1 41 0 1 0 5,8
  3. Fortuna Divize C zář 12, 2021 Čáslav V 2 - 0 12 0 0 0 6,1
  4. Fortuna Divize C zář 4, 2021 Letohrad V 1 - 3 12 0 0 0 6,1
  5. Fortuna Divize C srp 29, 2021 Trutnov P 1 - 3 33 0 0 0 5,9
  6. Fortuna Divize C srp 21, 2021 Horky nad Jizerou P 3 - 1 94 0 0 0 5,1
  7. Fortuna Divize C srp 15, 2021 Tochovice V 2 - 0 33 0 0 0 6,3
  8. Fortuna Divize C srp 7, 2021 Sparta Kutná Hora V 1 - 2 29 0 0 0 6,9
  9. Fortuna Divize C říj 10, 2020 Velké Hamry P 2 - 0 91 0 1 0 4,6
  10. Fortuna Divize C říj 4, 2020 Čáslav P 2 - 2 34 0 0 0 6,0
2021/2022 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 790 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
18 18
V základní sestavě
5 5
Ze střídačky
13 13
Odehrané minuty
790 790
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,79 5,79

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
10 1,14
Obdržené góly na hřišti
22 2,51
Rozdíl skóre na hřišti
−12 −1,37
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
1 0,11
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2021/2022.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 14 % 23 % Hodnocení 43 % Vytíženost Disciplína 54 % Obrana 18 %

Sezóny

Ročníky
Poříčany 2021/2022 180790105,79
Fortuna Divize C 180790105,79
Poříčany 2020/2021 80446105,75
Fortuna Divize C 80446105,75
Poříčany 2019/2020 1611 376605,41
Fortuna Divize C 1611 376605,41
Český Brod 2018/2019 51172005,96
Fortuna Divize C 51172005,96
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení