Komma Ondřej

FK Čáslav
Dres
3
led 1, 1999
27 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 7, 2026

4. česká fotbalová liga – skupina C 2025/2026

Zápasy
10
Góly
2
V základní sestavě
5
Ze střídačky
5
Odehrané minuty
504
Hodnocení
6,54
Žluté karty
3
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C bře 16, 2024 Kosmonosy P 3 - 0 72 0 0 0 5,1
  2. Fortuna Divize C bře 10, 2024 Letohrad V 4 - 1 49 0 0 0 6,9
  3. Fortuna Divize C lis 11, 2023 Ústí nad Orlicí P 2 - 1 94 0 1 0 4,8
  4. Fortuna Divize C lis 5, 2023 Cidlina Nový Bydžov V 5 - 1 93 0 0 0 7,1
  5. Fortuna Divize C říj 29, 2023 Chrudim V 1 - 2 94 0 0 0 6,8
  6. Fortuna Divize C říj 22, 2023 Trutnov V 3 - 1 96 0 0 0 7,0
  7. Fortuna Divize C říj 15, 2023 Čáslav V 0 - 2 98 0 0 0 7,3
  8. Fortuna Divize C říj 8, 2023 Vysoké Mýto P 0 - 1 51 0 1 0 5,4
  9. Fortuna Divize C zář 30, 2023 Benešov V 1 - 2 93 0 0 0 6,8
  10. Fortuna Divize C zář 24, 2023 Turnov V 1 - 0 67 0 0 0 6,6
2025/2026 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 504 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
5 5
Ze střídačky
5 5
Odehrané minuty
504 504
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,54 6,54

Útok

Góly
2 0,36
Góly ze hry
2 0,36
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
17 3,04
Obdržené góly na hřišti
7 1,25
Rozdíl skóre na hřišti
10 1,79
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,18

Disciplína

Žluté karty
3 0,54
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 92 % 89 % Hodnocení 37 % Vytíženost Disciplína 5 % Obrana 74 %

Sezóny

Ročníky
Čáslav 2025/2026 102504306,54
Benátky nad Jizerou 2023/2024 2702 088406,62
Fortuna Divize C 2702 088406,62
Benátky nad Jizerou 2022/2023 2331 9061106,51
Fortuna Divize C 2331 9061106,51
Benátky nad Jizerou 2021/2022 3012 011506,31
Fortuna Divize C 3012 011506,31
Benátky nad Jizerou 2020/2021 80541206,05
Fortuna Divize C 80541206,05
Benátky nad Jizerou 2019/2020 102425106,49
Fortuna Divize C 102425106,49
Čáslav 2016/2017 70189006,05
Fortuna Divize C 70189006,05
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení