Mokrejš Jakub

SK Vysoké Mýto
Dres
13
úno 2, 1999
27 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 13, 2022

Fortuna Divize C 2022/2023

Zápasy
25
Góly
7
V základní sestavě
19
Ze střídačky
6
Odehrané minuty
1 513
Hodnocení
6,49
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C lis 12, 2022 Velké Hamry P 0 - 3 17 0 0 0 5,9
  2. Fortuna Divize C lis 6, 2022 Turnov P 3 - 2 21 0 0 0 5,9
  3. Fortuna Divize C říj 29, 2022 Benátky nad Jizerou R 1 - 1 25 0 0 0 6,4
  4. Fortuna Divize C říj 22, 2022 Ústí nad Orlicí P 3 - 0 80 0 0 0 5,0
  5. Fortuna Divize C říj 15, 2022 Hlinsko P 0 - 1 30 0 0 0 5,5
  6. Fortuna Divize C říj 9, 2022 Dvůr Králové nad Labem V 0 - 2 64 0 0 0 6,6
  7. Fortuna Divize C říj 1, 2022 Cidlina Nový Bydžov R 1 - 1 28 0 0 0 5,7
  8. Fortuna Divize C zář 24, 2022 Letohrad V 1 - 3 54 0 0 0 6,3
  9. Fortuna Divize C zář 17, 2022 Čáslav V 1 - 0 66 0 0 0 6,6
  10. Fortuna Divize C zář 10, 2022 Trutnov R 0 - 0 72 0 0 0 6,3
2022/2023 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 513 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
25 25
V základní sestavě
19 19
Ze střídačky
6 6
Odehrané minuty
1 513 1 513
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,49 6,49

Útok

Góly
7 0,42
Góly ze hry
6 0,36
Góly z penalt
1 0,06

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
34 2,02
Obdržené góly na hřišti
20 1,19
Rozdíl skóre na hřišti
14 0,83
Zápasy bez obdrženého gólu
10 0,59

Disciplína

Žluté karty
2 0,12
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2022/2023.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 87 % 83 % Hodnocení 69 % Vytíženost Disciplína 53 % Obrana 66 %

Sezóny

Ročníky
Vysoké Mýto 2022/2023 2571 513206,49
Fortuna Divize C 2571 513206,49
Letohrad 2021/2022 1501 154306,19
Fortuna Divize C 1501 154306,19
Vysoké Mýto 2021/2022 111587106,78
Fortuna Divize C 111587106,78
Vysoké Mýto 2020/2021 2067006,20
Vysoké Mýto 2019/2020 141640006,58
Fortuna Divize C 141640006,58
Vysoké Mýto 2018/2019 2201 476206,08
Fortuna Divize C 2201 476206,08
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení