Dres
14
úno 26, 1999
27 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 21, 2026

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
10
Góly
7
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
860
Hodnocení
6,48
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 5 Svitavy R 0 - 0 24 0 0 0 6,0
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 29 Hlinsko P 1 - 3 73 0 0 0 5,4
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 21 Brandýs nad Labem P 5 - 2 117 0 0 0 5,0
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 15 Horní Ředice P 1 - 2 79 0 0 0 5,6
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 8 Spartak Police nad Metují V 1 - 4 26 0 0 0 6,1
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 15, 2025 Turnov P 3 - 2 93 1 0 0 6,2
  7. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 9, 2025 Slovan Hrádek nad Nisou 1910 V 1 - 0 93 0 0 0 7,1
  8. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 1, 2025 Chrudim V 1 - 2 93 1 0 0 8,4
  9. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 26, 2025 Přepeře V 3 - 2 94 2 0 0 9,4
  10. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 18, 2025 Vysoké Mýto P 2 - 0 94 0 0 0 5,0
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 860 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
860 860
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,48 6,48

Útok

Góly
7 0,73
Góly ze hry
6 0,63
Góly z penalt
1 0,10

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
14 1,47
Obdržené góly na hřišti
18 1,88
Rozdíl skóre na hřišti
−4 −0,42
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 69 % 77 % Hodnocení 90 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 38 %

Sezóny

Ročníky
Slavia Hradec Králové 2026/2027 107860006,48
Trutnov 2025/2026 2581 661106,43
Jaroměř 2024/2025 28242 519407,14
VOTROK Krajský přebor 28242 519407,14
Jaroměř 2023/2024 23112 083306,39
VOTROK Krajský přebor 23112 083306,39
Dvůr Králové nad Labem 2022/2023 1401 228105,67
Fortuna Divize C 1401 228105,67
Jaroměř 2022/2023 1581 386406,89
Jaroměř 2021/2022 30122 730206,79
MIACOM Krajský přebor 30122 730206,79
Olympia Hradec Králové 1901 2020/2021 71508006,44
Olympia Hradec Králové 1901 2019/2020 1551 351106,67
Jaroměř 2018/2019 3042 726405,58
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení