Klika Vojtěch

FC Hlinsko
Dres
8
bře 16, 1999
27 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 23, 2024

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
9
Góly
3
V základní sestavě
8
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
664
Hodnocení
6,37
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C říj 6, 2019 Poříčany P 4 - 1 92 0 1 0 4,6
  2. Fortuna Divize C zář 29, 2019 Náchod P 0 - 2 91 0 0 0 5,0
  3. Fortuna Divize C zář 21, 2019 Ostrá P 1 - 0 74 0 0 0 5,3
  4. Fortuna Divize C zář 15, 2019 Dvůr Králové nad Labem V 2 - 1 86 2 0 0 9,8
  5. Fortuna Divize C zář 8, 2019 Benátky nad Jizerou P 2 - 1 95 0 0 0 5,2
  6. Fortuna Divize C zář 1, 2019 Sokol Libiš V 4 - 1 90 0 0 0 7,1
  7. Fortuna Divize C srp 25, 2019 Kolín V 2 - 1 80 0 0 0 6,8
  8. Fortuna Divize C srp 17, 2019 Velké Hamry P 3 - 2 90 1 0 0 6,2
  9. Fortuna Divize C srp 11, 2019 Čáslav V 5 - 1 84 2 0 0 9,5
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 664 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
664 664
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,37 6,37

Útok

Góly
3 0,41
Góly ze hry
3 0,41
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
10 1,36
Obdržené góly na hřišti
11 1,49
Rozdíl skóre na hřišti
−1 −0,14
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,27

Disciplína

Žluté karty
2 0,27
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 62 % 70 % Hodnocení 70 % Vytíženost Disciplína 23 % Obrana 57 %

Sezóny

Ročníky
Hlinsko 2026/2027 93664206,37
Hlinsko 2025/2026 2581 538506,31
Hlinsko 2024/2025 122523306,19
Hlinsko 2023/2024 40152006,07
Fortuna Divize C 40152006,07
Hlinsko 2022/2023 2931 374306,09
Fortuna Divize C 2931 374306,09
Hlinsko 2021/2022 2721 264205,91
Fortuna Divize C 2721 264205,91
Hlinsko 2020/2021 72582006,17
Fortuna Divize C 72582006,17
Hlinsko 2019/2020 1671 419106,54
Fortuna Divize C 1671 419106,54
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení