Klika Vojtěch

FC Hlinsko
Dres
8
bře 16, 1999
27 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 23, 2024

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
9
Góly
3
V základní sestavě
8
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
664
Hodnocení
6,37
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C bře 25, 2023 Ústí nad Orlicí P 3 - 1 29 0 0 0 5,9
  2. Fortuna Divize C bře 18, 2023 Dobrovice R 2 - 2 36 0 0 0 6,4
  3. Fortuna Divize C bře 12, 2023 Dvůr Králové nad Labem V 2 - 0 47 0 0 0 6,8
  4. Fortuna Divize C bře 4, 2023 Cidlina Nový Bydžov V 0 - 3 25 0 0 0 6,1
  5. Fortuna Divize C lis 12, 2022 Letohrad V 1 - 4 23 1 1 0 6,8
  6. Fortuna Divize C lis 6, 2022 Čáslav V 5 - 0 20 0 1 0 5,8
  7. Fortuna Divize C říj 29, 2022 Trutnov P 3 - 0 14 0 0 0 5,9
  8. Fortuna Divize C říj 23, 2022 Brandýs nad Labem V 3 - 1 48 0 0 0 5,8
  9. Fortuna Divize C říj 15, 2022 Vysoké Mýto V 0 - 1 15 0 0 0 6,1
  10. Fortuna Divize C říj 9, 2022 Chrudim V 2 - 1 70 0 0 0 7,0
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 664 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
664 664
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,37 6,37

Útok

Góly
3 0,41
Góly ze hry
3 0,41
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
10 1,36
Obdržené góly na hřišti
11 1,49
Rozdíl skóre na hřišti
−1 −0,14
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,27

Disciplína

Žluté karty
2 0,27
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 62 % 70 % Hodnocení 70 % Vytíženost Disciplína 23 % Obrana 57 %

Sezóny

Ročníky
Hlinsko 2026/2027 93664206,37
Hlinsko 2025/2026 2581 538506,31
Hlinsko 2024/2025 122523306,19
Hlinsko 2023/2024 40152006,07
Fortuna Divize C 40152006,07
Hlinsko 2022/2023 2931 374306,09
Fortuna Divize C 2931 374306,09
Hlinsko 2021/2022 2721 264205,91
Fortuna Divize C 2721 264205,91
Hlinsko 2020/2021 72582006,17
Fortuna Divize C 72582006,17
Hlinsko 2019/2020 1671 419106,54
Fortuna Divize C 1671 419106,54
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení