Vysuček Pavel

TJ Slavoj Skřivany
Dres
11
bře 21, 1999
27 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 12, 2025

JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027

Zápasy
5
Góly
4
V základní sestavě
5
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
429
Hodnocení
6,10
Žluté karty
0
Červené karty
1

Zápasy

  1. AGRO CS 1. A třída kvě 7 Bystřian Kunčice V 2 - 0 86 1 0 0 8,3
  2. AGRO CS 1. A třída kvě 2 Kostelec nad Orlicí P 2 - 0 79 0 0 0 5,3
  3. AGRO CS 1. A třída dub 25 Česká Skalice P 0 - 2 19 0 0 0 5,7
  4. AGRO CS 1. A třída dub 19 Lázně Bělohrad P 5 - 0 29 0 0 0 5,5
  5. AGRO CS 1. A třída dub 11 Nové Město nad Metují P 1 - 4 67 0 0 0 5,7
  6. AGRO CS 1. A třída dub 4 Slavia Hradec Králové "B" P 3 - 2 51 2 1 0 7,4
  7. AGRO CS 1. A třída bře 28 Cidlina Nový Bydžov "B" P 0 - 1 79 0 0 0 5,3
  8. AGRO CS 1. A třída bře 21 Nový Hradec Králové P 4 - 1 76 1 1 0 5,8
  9. AGRO CS 1. A třída bře 7 Černilov V 0 - 3 75 1 0 0 8,3
  10. AGRO CS 1. A třída lis 16, 2025 Kopidlno R 3 - 3 58 1 0 0 7,7
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 429 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
5 5
V základní sestavě
5 5
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
429 429
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,10 6,10

Útok

Góly
4 0,84
Góly ze hry
4 0,84
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
8 1,68
Obdržené góly na hřišti
9 1,89
Rozdíl skóre na hřišti
−1 −0,21
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
1 0,21

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 63 % 55 % Hodnocení 55 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 51 %

Sezóny

Ročníky
Slavoj Skřivany 2026/2027 54429016,10
Slavoj Skřivany 2025/2026 27151 965406,20
AGRO CS 1. A třída 27151 965406,20
Chlumec nad Cidlinou 2024/2025 28131 737106,89
Slavoj Skřivany 2023/2024 23352 098207,77
Slavoj Skřivany 2022/2023 1981 503206,78
Slavoj Skřivany 2021/2022 22241 746307,15
Slavoj Skřivany 2020/2021 73327106,76
Jiskra Hořice 2019/2020 135977206,34
Slavoj Skřivany 2018/2019 2541 719106,47
Slavoj Skřivany 2017/2018 2361 818206,24
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení