Novák Jakub

Konec kariéry
bře 26, 1999
27 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2022/2023

Zápasy
16
Góly
0
V základní sestavě
12
Ze střídačky
4
Odehrané minuty
1 195
Hodnocení
6,08
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C zář 18, 2022 Benátky nad Jizerou R 2 - 2 93 0 0 0 6,0
  2. Fortuna Divize C zář 10, 2022 Brandýs nad Labem V 3 - 0 94 0 0 0 7,4
  3. Fortuna Divize C zář 3, 2022 Ústí nad Orlicí V 1 - 3 94 0 0 0 7,0
  4. Fortuna Divize C srp 27, 2022 Vysoké Mýto V 2 - 1 82 0 0 0 6,4
  5. Fortuna Divize C srp 13, 2022 Chrudim R 1 - 1 94 0 0 0 6,0
  6. Fortuna Divize C srp 7, 2022 Dvůr Králové nad Labem P 2 - 0 94 0 0 0 5,0
  7. Fortuna Divize C zář 4, 2021 Sparta Kutná Hora R 2 - 2 45 0 0 0 6,0
  8. Fortuna Divize C srp 14, 2021 Náchod V 0 - 1 35 0 1 0 5,8
  9. Fortuna Divize C srp 8, 2021 Velké Hamry P 0 - 1 32 0 0 0 5,5
  10. Fortuna Divize C srp 1, 2021 Dvůr Králové nad Labem R 1 - 1 63 0 1 0 5,2
2022/2023 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 195 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
16 16
V základní sestavě
12 12
Ze střídačky
4 4
Odehrané minuty
1 195 1 195
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,08 6,08

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
20 1,51
Obdržené góly na hřišti
19 1,43
Rozdíl skóre na hřišti
1 0,08
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,23

Disciplína

Žluté karty
1 0,08
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2022/2023.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 27 % 58 % Hodnocení 61 % Vytíženost Disciplína 59 % Obrana 54 %

Sezóny

Ročníky
Dobrovice 2022/2023 1601 195106,08
Fortuna Divize C 1601 195106,08
Horky nad Jizerou 2021/2022 40175205,63
Fortuna Divize C 40175205,63
Horky nad Jizerou 2020/2021 50436205,50
Fortuna Divize C 50436205,50
Horky nad Jizerou 2019/2020 130933206,03
Fortuna Divize C 130933206,03
Horky nad Jizerou 2018/2019 101859006,00
Fortuna Divize C 101859006,00
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení