Havel Petr

FK Turnov
Dres
9
dub 1, 1999
27 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 2, 2026

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
7
Góly
3
V základní sestavě
6
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
427
Hodnocení
6,60
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C kvě 4, 2019 Český Brod P 1 - 3 79 0 0 0 5,2
  2. Fortuna Divize C dub 27, 2019 Velké Hamry P 4 - 3 90 0 0 0 5,2
  3. Fortuna Divize C dub 20, 2019 Kolín P 6 - 0 92 0 0 0 4,8
  4. Fortuna Divize C dub 13, 2019 Spartak Slatiňany P 0 - 3 79 0 0 0 5,0
  5. Fortuna Divize C dub 6, 2019 Horky nad Jizerou P 2 - 1 82 0 0 0 5,3
  6. Fortuna Divize C bře 30, 2019 Dvůr Králové nad Labem P 1 - 2 65 0 0 0 6,4
  7. Fortuna Divize C bře 24, 2019 Čáslav P 3 - 3 82 0 1 0 5,7
  8. Fortuna Divize C bře 16, 2019 Benátky nad Jizerou V 1 - 0 71 0 0 0 6,6
  9. Fortuna Divize C bře 9, 2019 Přepeře P 3 - 0 90 0 0 0 5,0
  10. Fortuna Divize C lis 17, 2018 Pardubice P 4 - 0 80 0 0 0 5,0
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 427 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
6 6
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
427 427
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,60 6,60

Útok

Góly
3 0,63
Góly ze hry
3 0,63
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
8 1,69
Obdržené góly na hřišti
7 1,48
Rozdíl skóre na hřišti
1 0,21
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,42

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 73 % 83 % Hodnocení 51 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 58 %

Sezóny

Ročníky
Turnov 2026/2027 73427006,60
Kosmonosy 2025/2026 28151 917206,76
Turnov 2024/2025 2621 465106,32
Turnov 2023/2024 2882 364406,56
Fortuna Divize C 2882 364406,56
Turnov 2022/2023 28132 355506,44
Fortuna Divize C 28132 355506,44
Turnov 2018/2019 2541 888405,85
Fortuna Divize C 2541 888405,85
Turnov 2017/2018 2931 365306,27
Fortuna Divize C 2931 365306,27
Turnov 2016/2017 90354105,81
Fortuna Divize C 90354105,81
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení