Havel Petr

FK Turnov
Dres
9
dub 1, 1999
27 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 2, 2026

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
7
Góly
3
V základní sestavě
6
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
427
Hodnocení
6,60
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 13, 2025 Hlinsko R 1 - 1 68 0 0 0 6,0
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 6, 2025 Slavia Hradec Králové V 1 - 3 64 0 0 0 7,2
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 30, 2025 Horní Ředice P 0 - 1 34 0 0 0 5,9
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 22, 2025 Kosmonosy R 1 - 1 51 0 0 0 6,0
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 16, 2025 Spartak Police nad Metují V 2 - 0 22 0 0 0 6,1
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 8, 2025 Slovan Hrádek nad Nisou 1910 V 0 - 3 25 0 0 0 6,1
  7. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 16, 2024 Trutnov R 3 - 3 96 0 0 0 6,0
  8. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 10, 2024 Dobrovice V 3 - 0 64 0 0 0 7,2
  9. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 2, 2024 Chrudim V 0 - 1 93 0 0 0 7,1
  10. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 27, 2024 Vysoké Mýto R 0 - 0 49 0 0 0 6,0
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 427 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
6 6
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
427 427
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,60 6,60

Útok

Góly
3 0,63
Góly ze hry
3 0,63
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
8 1,69
Obdržené góly na hřišti
7 1,48
Rozdíl skóre na hřišti
1 0,21
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,42

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 73 % 83 % Hodnocení 51 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 58 %

Sezóny

Ročníky
Turnov 2026/2027 73427006,60
Kosmonosy 2025/2026 28151 917206,76
Turnov 2024/2025 2621 465106,32
Turnov 2023/2024 2882 364406,56
Fortuna Divize C 2882 364406,56
Turnov 2022/2023 28132 355506,44
Fortuna Divize C 28132 355506,44
Turnov 2018/2019 2541 888405,85
Fortuna Divize C 2541 888405,85
Turnov 2017/2018 2931 365306,27
Fortuna Divize C 2931 365306,27
Turnov 2016/2017 90354105,81
Fortuna Divize C 90354105,81
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení