Dres
13
dub 2, 1999
27 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 8, 2015

5. liga 2026/2027

Zápasy
5
Góly
0
V základní sestavě
2
Ze střídačky
3
Odehrané minuty
237
Hodnocení
5,02
Žluté karty
0
Červené karty
1

Zápasy

Všechny soutěže
  1. 5. liga říj 10 Dobruška P 1 - 0 13 0 0 1 3,4
  2. 5. liga zář 19 Cidlina Nový Bydžov P 0 - 7 90 0 0 0 4,8
  3. 5. liga zář 6 Spartak Rychnov nad Kněžnou P 4 - 1 90 0 0 0 4,9
  4. 5. liga srp 28 Libčany P 0 - 2 25 0 0 0 5,9
  5. 5. liga srp 22 Sokol Třebeš V 1 - 2 19 0 0 0 6,1
  6. STARMON Krajský přebor čvn 5 Libčany P 1 - 3 62 0 0 0 5,3
  7. STARMON Krajský přebor kvě 17 Jaroměř R 1 - 1 31 0 0 0 5,7
  8. STARMON Krajský přebor dub 12 Solnice V 2 - 1 6 0 0 0 –
  9. STARMON Krajský přebor zář 14, 2025 Solnice P 1 - 0 14 0 0 0 5,9
  10. STARMON Krajský přebor zář 7, 2025 Roudnice V 2 - 1 8 0 0 0 –
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 237 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
5 5
V základní sestavě
2 2
Ze střídačky
3 3
Odehrané minuty
237 237
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,02 5,02

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
1 0,38
Obdržené góly na hřišti
11 4,18
Rozdíl skóre na hřišti
−10 −3,80
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
1 0,38

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 9 % 1 % Hodnocení 40 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 4 %

Sezóny

Ročníky
Týniště nad Orlicí 2026/2027 50237015,02
5. liga 50237015,02
Týniště nad Orlicí 2025/2026 50121005,63
Týniště nad Orlicí 2024/2025 130284006,08
Týniště nad Orlicí 2023/2024 140491005,92
Týniště nad Orlicí 2022/2023 251921106,05
Týniště nad Orlicí 2021/2022 113228006,63
Týniště nad Orlicí 2020/2021 72410007,03
Týniště nad Orlicí 2019/2020 140780006,17
Týniště nad Orlicí 2018/2019 2621 741306,11
AM GNOL 1. A třída 2621 741306,11
Týniště nad Orlicí 2017/2018 1921 276205,98
AM GNOL 1. A třída 1921 276205,98
Týniště nad Orlicí 2016/2017 2611 672415,82
JAKO 1. A třída 2611 672415,82
Týniště nad Orlicí 2015/2016 161661205,77
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení