Daněk Lukáš

FK Černilov
Dres
4
dub 15, 1999
27 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 10, 2026

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
9
Góly
1
V základní sestavě
9
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
828
Hodnocení
5,63
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina A bře 29 Sokol Dohalice V 2 - 4 90 0 0 0 6,9
  2. JAKO 1. B třída - skupina A bře 21 Vrchlabí "B" V 3 - 1 91 0 0 0 7,1
  3. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 15, 2024 České Meziříčí V 4 - 2 93 0 0 0 7,0
  4. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 12, 2024 Lokomotiva Hradec Králové P 1 - 6 90 0 0 0 4,9
  5. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 8, 2024 Slavoj Předměřice nad Labem V 1 - 2 94 0 0 0 6,8
  6. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 25, 2024 Náchod "B" V 4 - 3 94 0 0 0 6,9
  7. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 19, 2024 Hronov V 0 - 3 46 0 0 0 6,6
  8. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 12, 2024 Spartak Opočno V 2 - 0 92 1 0 0 8,3
  9. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 4, 2024 Slavoj Teplice nad Metují P 4 - 3 96 0 1 0 4,9
  10. JAKO 1. B třída - skupina B dub 28, 2024 Velichovky P 1 - 2 96 0 0 0 5,2
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 828 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
828 828
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,63 5,63

Útok

Góly
1 0,11
Góly ze hry
1 0,11
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
12 1,30
Obdržené góly na hřišti
20 2,17
Rozdíl skóre na hřišti
−8 −0,87
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,22

Disciplína

Žluté karty
2 0,22
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 49 % 20 % Hodnocení 96 % Vytíženost Disciplína 25 % Obrana 37 %

Sezóny

Ročníky
Černilov 2026/2027 91828205,63
AGRO CS 6. liga 91828205,63
Spartak Kosičky 2025/2026 1201 105206,43
Černilov 2025/2026 100528005,54
Černilov 2024/2025 2722 305506,15
AGRO CS 1. A třída 2722 305506,15
Černilov 2023/2024 2231 765606,56
Černilov 2022/2023 2001 757306,08
Černilov 2021/2022 2511 797105,26
Černilov 2020/2021 81679106,04
Černilov 2019/2020 1601 428105,94
Černilov 2018/2019 2602 262216,33
AM GNOL 1. A třída 2602 262216,33
Černilov 2017/2018 1029006,70
Slavia Hradec Králové 2016/2017 50294006,28
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení