Daněk Lukáš

FK Černilov
Dres
4
dub 15, 1999
27 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 10, 2026

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
9
Góly
1
V základní sestavě
9
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
828
Hodnocení
5,63
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina A bře 21 Vrchlabí "B" V 3 - 1 91 0 0 0 7,1
  2. AGRO CS 1. A třída lis 9, 2025 Jiskra Hořice P 2 - 0 17 0 0 0 5,9
  3. AGRO CS 1. A třída lis 1, 2025 Trutnov "B" P 1 - 2 25 0 0 0 5,1
  4. AGRO CS 1. A třída říj 18, 2025 Česká Skalice P 1 - 3 39 0 0 0 5,8
  5. AGRO CS 1. A třída říj 12, 2025 Lázně Bělohrad P 7 - 0 17 0 0 0 5,8
  6. AGRO CS 1. A třída zář 13, 2025 Nový Hradec Králové P 4 - 0 90 0 0 0 4,9
  7. AGRO CS 1. A třída zář 6, 2025 Bystřian Kunčice P 0 - 4 90 0 0 0 4,9
  8. AGRO CS 1. A třída srp 30, 2025 Sokol Třebeš "B" P 1 - 0 19 0 0 0 5,9
  9. AGRO CS 1. A třída srp 24, 2025 Kopidlno P 4 - 0 93 0 0 0 4,9
  10. AGRO CS 1. A třída srp 16, 2025 Sokol Stěžery V 4 - 2 92 0 0 0 7,0
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 828 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
828 828
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,63 5,63

Útok

Góly
1 0,11
Góly ze hry
1 0,11
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
12 1,30
Obdržené góly na hřišti
20 2,17
Rozdíl skóre na hřišti
−8 −0,87
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,22

Disciplína

Žluté karty
2 0,22
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 49 % 20 % Hodnocení 96 % Vytíženost Disciplína 25 % Obrana 37 %

Sezóny

Ročníky
Černilov 2026/2027 91828205,63
AGRO CS 6. liga 91828205,63
Spartak Kosičky 2025/2026 1201 105206,43
Černilov 2025/2026 100528005,54
Černilov 2024/2025 2722 305506,15
AGRO CS 1. A třída 2722 305506,15
Černilov 2023/2024 2231 765606,56
Černilov 2022/2023 2001 757306,08
Černilov 2021/2022 2511 797105,26
Černilov 2020/2021 81679106,04
Černilov 2019/2020 1601 428105,94
Černilov 2018/2019 2602 262216,33
AM GNOL 1. A třída 2602 262216,33
Černilov 2017/2018 1029006,70
Slavia Hradec Králové 2016/2017 50294006,28
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení