Kalhous Matěj

SK Spartak Hajnice
Dres
15
kvě 11, 1999
27 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 23, 2026

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
9
Góly
4
V základní sestavě
7
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
637
Hodnocení
7,08
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina A srp 17, 2025 Lázně Bělohrad "B" V 5 - 2 92 2 1 0 8,7
  2. JAKO 1. B třída - skupina A srp 10, 2025 Olympia Hradec Králové 1901 V 0 - 3 71 0 0 0 7,2
  3. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 20, 2017 Nová Paka P 4 - 2 91 1 0 0 6,0
  4. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 6, 2017 Miletín P 1 - 3 31 0 0 0 5,3
  5. JAKO 1. B třída - skupina E kvě 21, 2016 Rudník P 2 - 5 33 0 0 0 5,6
  6. JAKO 1. B třída - skupina E dub 9, 2016 Tatran Hostinné P 1 - 2 13 0 0 0 6,1
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 637 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
637 637
Kapitánem
0 0
Hodnocení
7,08 7,08

Útok

Góly
4 0,57
Góly ze hry
4 0,57
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
19 2,68
Obdržené góly na hřišti
7 0,99
Rozdíl skóre na hřišti
12 1,70
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,14

Disciplína

Žluté karty
1 0,14
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 85 % 95 % Hodnocení 77 % Vytíženost Disciplína 32 % Obrana 81 %

Sezóny

Ročníky
Spartak Hajnice 2026/2027 94637107,08
AGRO CS 6. liga 94637107,08
Sparta Úpice 2025/2026 22201 794107,30
Trutnov "B" 2024/2025 2181 357206,16
AGRO CS 1. A třída 2181 357206,16
Trutnov "B" 2023/2024 2431 497206,10
1. A třída 2431 497206,10
Trutnov "B" 2022/2023 165822006,33
Trutnov "B" 2021/2022 142691006,18
Trutnov "B" 2020/2021 70296006,17
Trutnov 2019/2020 1731 228406,08
Trutnov 2018/2019 192839006,11
Trutnov "B" 2017/2018 42165106,70
Trutnov 2016/2017 105521106,23
Trutnov "C" 2015/2016 2046005,85
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení