Dres
2
kvě 22, 1999
27 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 27, 2026

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
7
Góly
2
V základní sestavě
6
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
536
Hodnocení
6,37
Žluté karty
2
Červené karty
1

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída říj 11, 2020 Sokol Nepolisy P 4 - 6 93 0 0 0 5,2
  2. AM GNOL 1. A třída říj 4, 2020 Bystřian Kunčice V 1 - 3 90 0 0 0 7,0
  3. AM GNOL 1. A třída zář 20, 2020 Nové Město nad Metují V 2 - 3 94 0 0 1 4,3
  4. AM GNOL 1. A třída zář 13, 2020 Náchod "B" P 0 - 1 92 0 1 0 4,8
  5. Fortuna Divize C srp 21, 2020 Horky nad Jizerou P 1 - 1 92 0 0 0 6,1
  6. AM GNOL 1. A třída bře 8, 2020 Třebechovice pod Orebem V 4 - 2 91 0 0 0 7,0
  7. AM GNOL 1. A třída říj 26, 2019 Nové Město nad Metují V 2 - 2 12 0 0 0 5,6
  8. AM GNOL 1. A třída říj 13, 2019 Týniště nad Orlicí P 5 - 1 79 0 1 0 4,6
  9. Fortuna Divize C říj 12, 2019 Kolín P 6 - 0 24 0 0 0 5,8
  10. AM GNOL 1. A třída říj 5, 2019 Bystřian Kunčice P 2 - 0 90 0 1 0 4,6
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 536 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
6 6
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
536 536
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,37 6,37

Útok

Góly
2 0,34
Góly ze hry
2 0,34
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
14 2,35
Obdržené góly na hřišti
12 2,01
Rozdíl skóre na hřišti
2 0,34
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,17

Disciplína

Žluté karty
2 0,34
Červené karty
1 0,17

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 75 % 71 % Hodnocení 70 % Vytíženost Disciplína 13 % Obrana 44 %

Sezóny

Ročníky
Červený Kostelec 2026/2027 72536216,37
AGRO CS 6. liga 72536216,37
Trutnov "B" 2025/2026 2242 006706,01
AGRO CS 1. A třída 2242 006706,01
Trutnov "B" 2024/2025 2562 167716,04
AGRO CS 1. A třída 2562 167716,04
Trutnov 2022/2023 2812 155506,29
Fortuna Divize C 2812 155506,29
Trutnov 2021/2022 1801 596605,88
Fortuna Divize C 1801 596605,88
Trutnov 2020/2021 50461115,48
Trutnov 2019/2020 1401 032405,88
Fortuna Divize C 60393005,98
Trutnov 2018/2019 2922 186925,83
Fortuna Divize C 1811 272506,03
Trutnov 2017/2018 1411 265305,85
Fortuna Divize C 1411 265305,85
Trutnov 2016/2017 50328105,96
Trutnov 2015/2016 2021005,50
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení