Dres
2
kvě 22, 1999
27 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 27, 2026

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
7
Góly
2
V základní sestavě
6
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
536
Hodnocení
6,37
Žluté karty
2
Červené karty
1

Zápasy

  1. AGRO CS 1. A třída říj 18, 2025 Sokol Stěžery P 3 - 2 92 1 1 0 5,8
  2. AGRO CS 1. A třída říj 11, 2025 Slavoj Skřivany R 2 - 2 90 0 0 0 5,9
  3. AGRO CS 1. A třída zář 27, 2025 Jiskra Hořice V 4 - 0 90 0 0 0 7,4
  4. AGRO CS 1. A třída zář 13, 2025 Kostelec nad Orlicí V 1 - 3 93 0 0 0 7,0
  5. AGRO CS 1. A třída zář 6, 2025 Česká Skalice P 1 - 3 90 0 0 0 5,1
  6. AGRO CS 1. A třída srp 31, 2025 Lázně Bělohrad P 6 - 4 93 1 0 0 6,1
  7. AGRO CS 1. A třída srp 23, 2025 Nové Město nad Metují R 1 - 1 95 0 1 0 5,6
  8. AGRO CS 1. A třída srp 15, 2025 Slavia Hradec Králové "B" P 5 - 3 92 0 1 0 4,6
  9. AGRO CS 1. A třída srp 9, 2025 Cidlina Nový Bydžov "B" R 1 - 1 95 0 0 0 6,0
  10. AGRO CS 1. A třída čvn 21, 2025 Sokol Stěžery R 2 - 2 46 0 0 0 6,0
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 536 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
6 6
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
536 536
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,37 6,37

Útok

Góly
2 0,34
Góly ze hry
2 0,34
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
14 2,35
Obdržené góly na hřišti
12 2,01
Rozdíl skóre na hřišti
2 0,34
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,17

Disciplína

Žluté karty
2 0,34
Červené karty
1 0,17

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 75 % 71 % Hodnocení 70 % Vytíženost Disciplína 13 % Obrana 44 %

Sezóny

Ročníky
Červený Kostelec 2026/2027 72536216,37
AGRO CS 6. liga 72536216,37
Trutnov "B" 2025/2026 2242 006706,01
AGRO CS 1. A třída 2242 006706,01
Trutnov "B" 2024/2025 2562 167716,04
AGRO CS 1. A třída 2562 167716,04
Trutnov 2022/2023 2812 155506,29
Fortuna Divize C 2812 155506,29
Trutnov 2021/2022 1801 596605,88
Fortuna Divize C 1801 596605,88
Trutnov 2020/2021 50461115,48
Trutnov 2019/2020 1401 032405,88
Fortuna Divize C 60393005,98
Trutnov 2018/2019 2922 186925,83
Fortuna Divize C 1811 272506,03
Trutnov 2017/2018 1411 265305,85
Fortuna Divize C 1411 265305,85
Trutnov 2016/2017 50328105,96
Trutnov 2015/2016 2021005,50
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení