Dres
2
kvě 22, 1999
27 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 27, 2026

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
7
Góly
2
V základní sestavě
6
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
536
Hodnocení
6,37
Žluté karty
2
Červené karty
1

Zápasy

  1. Fortuna Divize C lis 5, 2022 Ústí nad Orlicí V 1 - 3 93 0 0 0 7,0
  2. Fortuna Divize C říj 29, 2022 Hlinsko V 3 - 0 95 0 0 0 7,4
  3. Fortuna Divize C říj 23, 2022 Dvůr Králové nad Labem P 2 - 1 95 0 0 0 5,3
  4. Fortuna Divize C říj 15, 2022 Cidlina Nový Bydžov R 0 - 0 93 0 0 0 6,3
  5. Fortuna Divize C říj 8, 2022 Letohrad P 3 - 2 96 0 0 0 5,2
  6. Fortuna Divize C zář 17, 2022 Brandýs nad Labem V 2 - 4 93 0 0 0 7,0
  7. Fortuna Divize C zář 10, 2022 Vysoké Mýto R 0 - 0 94 0 0 0 6,3
  8. Fortuna Divize C zář 4, 2022 Chrudim P 6 - 2 62 0 0 0 5,1
  9. Fortuna Divize C srp 27, 2022 Slovan Liberec P 2 - 3 93 0 0 0 5,3
  10. Fortuna Divize C srp 20, 2022 Náchod V 0 - 1 93 1 1 0 8,2
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 536 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
6 6
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
536 536
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,37 6,37

Útok

Góly
2 0,34
Góly ze hry
2 0,34
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
14 2,35
Obdržené góly na hřišti
12 2,01
Rozdíl skóre na hřišti
2 0,34
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,17

Disciplína

Žluté karty
2 0,34
Červené karty
1 0,17

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 75 % 71 % Hodnocení 70 % Vytíženost Disciplína 13 % Obrana 44 %

Sezóny

Ročníky
Červený Kostelec 2026/2027 72536216,37
AGRO CS 6. liga 72536216,37
Trutnov "B" 2025/2026 2242 006706,01
AGRO CS 1. A třída 2242 006706,01
Trutnov "B" 2024/2025 2562 167716,04
AGRO CS 1. A třída 2562 167716,04
Trutnov 2022/2023 2812 155506,29
Fortuna Divize C 2812 155506,29
Trutnov 2021/2022 1801 596605,88
Fortuna Divize C 1801 596605,88
Trutnov 2020/2021 50461115,48
Trutnov 2019/2020 1401 032405,88
Fortuna Divize C 60393005,98
Trutnov 2018/2019 2922 186925,83
Fortuna Divize C 1811 272506,03
Trutnov 2017/2018 1411 265305,85
Fortuna Divize C 1411 265305,85
Trutnov 2016/2017 50328105,96
Trutnov 2015/2016 2021005,50
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení