Vašek Kryštof

FC Hlinsko
Dres
9
čvn 3, 1999
27 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 1, 2024

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
9
Góly
3
V základní sestavě
8
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
709
Hodnocení
6,37
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 23, 2025 Kosmonosy P 2 - 1 69 0 1 0 6,0
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 16, 2025 Svitavy V 3 - 0 46 0 0 0 6,8
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 9, 2025 Chlumec nad Cidlinou V 4 - 2 97 0 0 0 6,9
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C čvn 8, 2025 Spartak Police nad Metují P 4 - 1 92 0 0 0 5,0
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C čvn 1, 2025 Slovan Hrádek nad Nisou 1910 V 3 - 2 87 1 1 0 8,1
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C kvě 25, 2025 Trutnov V 0 - 1 96 0 0 0 7,1
  7. 4. česká fotbalová liga – skupina C kvě 18, 2025 Dobrovice V 1 - 0 93 0 0 0 7,1
  8. 4. česká fotbalová liga – skupina C kvě 10, 2025 Chrudim P 2 - 0 93 0 0 0 5,0
  9. 4. česká fotbalová liga – skupina C kvě 4, 2025 Vysoké Mýto V 1 - 0 96 0 0 0 7,1
  10. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 26, 2025 Přepeře P 5 - 0 90 0 0 0 4,9
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 709 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
709 709
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,37 6,37

Útok

Góly
3 0,38
Góly ze hry
3 0,38
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
16 2,03
Obdržené góly na hřišti
16 2,03
Rozdíl skóre na hřišti
0 0,00
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,13

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 75 % 70 % Hodnocení 75 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 34 %

Sezóny

Ročníky
Hlinsko 2026/2027 93709006,37
Hlinsko 2025/2026 140836206,08
Hlinsko 2024/2025 2852 554506,04
Ústí nad Orlicí 2023/2024 2411 120306,45
Fortuna Divize C 2411 120306,45
Ústí nad Orlicí 2022/2023 113670006,88
Fortuna Divize C 113670006,88
Hlinsko 2021/2022 1851 302306,06
Fortuna Divize C 1851 302306,06
Hlinsko 2020/2021 20183006,25
Fortuna Divize C 20183006,25
Hlinsko 2019/2020 112843106,42
Fortuna Divize C 112843106,42
Pardubice 2017/2018 100585005,84
Fortuna Divize C 100585005,84
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení