Vašek Kryštof

FC Hlinsko
Dres
9
čvn 3, 1999
27 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 1, 2024

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
9
Góly
3
V základní sestavě
8
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
709
Hodnocení
6,37
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 11, 2024 Horní Ředice V 2 - 0 94 0 0 0 7,3
  2. Fortuna Divize C čvn 15, 2024 Turnov V 1 - 0 49 0 0 0 6,6
  3. Fortuna Divize C čvn 9, 2024 Benátky nad Jizerou P 1 - 0 35 0 0 0 5,5
  4. Fortuna Divize C čvn 1, 2024 Velké Hamry V 1 - 0 24 0 0 0 6,5
  5. Fortuna Divize C kvě 24, 2024 Slavia Hradec Králové R 0 - 0 22 0 1 0 5,6
  6. Fortuna Divize C dub 13, 2024 Cidlina Nový Bydžov V 2 - 1 11 0 0 0 6,1
  7. Fortuna Divize C dub 6, 2024 Chrudim V 0 - 1 40 0 0 0 6,6
  8. Fortuna Divize C bře 30, 2024 Trutnov V 2 - 0 31 0 0 0 6,1
  9. Fortuna Divize C bře 16, 2024 Vysoké Mýto V 2 - 1 70 0 0 0 6,7
  10. Fortuna Divize C bře 9, 2024 Benešov V 1 - 2 79 0 0 0 6,7
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 709 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
709 709
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,37 6,37

Útok

Góly
3 0,38
Góly ze hry
3 0,38
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
16 2,03
Obdržené góly na hřišti
16 2,03
Rozdíl skóre na hřišti
0 0,00
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,13

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 75 % 70 % Hodnocení 75 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 34 %

Sezóny

Ročníky
Hlinsko 2026/2027 93709006,37
Hlinsko 2025/2026 140836206,08
Hlinsko 2024/2025 2852 554506,04
Ústí nad Orlicí 2023/2024 2411 120306,45
Fortuna Divize C 2411 120306,45
Ústí nad Orlicí 2022/2023 113670006,88
Fortuna Divize C 113670006,88
Hlinsko 2021/2022 1851 302306,06
Fortuna Divize C 1851 302306,06
Hlinsko 2020/2021 20183006,25
Fortuna Divize C 20183006,25
Hlinsko 2019/2020 112843106,42
Fortuna Divize C 112843106,42
Pardubice 2017/2018 100585005,84
Fortuna Divize C 100585005,84
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení