Kocourek Zdeněk

SK Dobruška
Dres
23
srp 2, 1999
27 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 5, 2025

STARMON Krajský přebor 2025/2026

Zápasy
25
Góly
3
V základní sestavě
13
Ze střídačky
12
Odehrané minuty
1 259
Hodnocení
5,98
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída zář 23, 2018 Roudnice P 1 - 1 65 0 0 0 5,6
  2. AM GNOL 1. A třída zář 8, 2018 Spartak Kobylice V 2 - 4 93 0 0 0 7,0
  3. AM GNOL 1. A třída zář 2, 2018 Česká Skalice P 2 - 2 75 0 0 0 6,4
  4. AM GNOL 1. A třída srp 25, 2018 Sparta Úpice P 3 - 3 91 1 0 0 7,0
  5. AM GNOL 1. A třída srp 19, 2018 Černilov P 0 - 2 49 0 0 0 5,6
  6. AM GNOL 1. A třída srp 12, 2018 Slovan Broumov V 1 - 4 28 0 1 0 5,7
2025/2026 STARMON Krajský přebor

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 259 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
25 25
V základní sestavě
13 13
Ze střídačky
12 12
Odehrané minuty
1 259 1 259
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,98 5,98

Útok

Góly
3 0,21
Góly ze hry
3 0,21
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
11 0,79
Obdržené góly na hřišti
23 1,64
Rozdíl skóre na hřišti
−12 −0,86
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,07

Disciplína

Žluté karty
1 0,07
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži STARMON Krajský přebor 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 52 % 38 % Hodnocení 63 % Vytíženost Disciplína 48 % Obrana 38 %

Sezóny

Ročníky
Dobruška 2025/2026 2531 259105,97
Dobruška 2024/2025 125496006,71
Jaroměř 2024/2025 102462106,21
Jaroměř 2023/2024 2361 145106,30
Jaroměř 2022/2023 1891 471006,92
Jaroměř 2021/2022 30142 308206,77
MIACOM Krajský přebor 30142 308206,77
Olympia Hradec Králové 1901 2020/2021 73510106,97
Olympia Hradec Králové 1901 2019/2020 164883206,66
Olympia Hradec Králové 1901 2018/2019 26171 906206,77
AM GNOL 1. A třída 26171 906206,77
Slavia Hradec Králové 2016/2017 2040006,00
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení